Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Макіяж на кожен день

Макіяж на кожен день не вимагає особливих навичок візажу. Саме, мабуть, головне правило макіяжу - це те, що застосовується макіяж на кожен день тільки при здоровій шкірі. Макіяж на кожен день неодмінно повинен відповідати віку дами, її характеру, а також призначенням (урочисті випадки, відпочинок, робота).Складається макіяж на кожен день з 4 етапів: оформлення губ, тонування особи, моделювання обличчя рум'янами, оформлення очей і брів.

 

Перед тим, як приступати до виконання макіяжу на кожен день, необхідно очистити шкіру обличчя спеціальним препаратом, який відповідає вашому типу шкіри. Далі наноситься зовсім невелика кількість денного крему.Це буде якоїсь основою. Легкими рухами потрібно розподілити тональний крем по всьому обличчю. Робити макіяж на кожен день можна за допомогою спонжа.

Переходи до шиї необхідно ретельно розтушувати. На віки наноситься дуже легкий шар тону. А от недоліки шкіри (червоні цятки, кола під очима) можна замаскувати за допомогою камуфлирующих засобів.Після цього особа запудрювати. Для цього можна використовувати пензлик або пушок. Той чи інший варіант буде залежати від стану шкіри, а також типу пудри, що враховує макіяж на кожен день. Якщо шкіра суха, то наносимо пудру легко і прозоро. Якщо ж шкіра жирна, то припудривать її необхідно кілька разів, особливо підборіддя, ніс і лоб,як того вимагає макіяж на кожен день.

Якщо ваші брови потребують підфарбовування, то можна провести по них темно-сірим, коричневим або сірим олівцем, який включає макіяж на кожен день. Виконувати слід штриховими рухами безпосередньо у напрямку росту волосся.При цьому самим інтенсивним місцем фарбування брів є їх середина.

Вибирати тіні потрібно з урахуванням кольору вашого волосся, очей, а також одягу. Наносимо їх від внутрішнього куточка до зовнішнього (на верхню повіку) за допомогою аплікатора або пензлика, щоб макіяж на кожен день набув загадковість. Причому, зовнішній кут ока є самим інтенсивним місцем фарбування.А ось під брови тіні треба наносити досить легко і прозоро. Якщо ви хочете візуально збільшити очі, то використовуйте для цієї мети підводку-штрих, яка робить макіяж на кожен день більш виразним. Непоганим варіантом можна назвати і олівець потрібного кольору. Як на верхні,так і на нижні вії туш наноситься від коренів і до самих кінчиків. Ви нібито розчісуєте їх. При необхідності вії дійсно можна причесати, використовуючи для цього щіточку або спеціальний гребінець, як того бажає макіяж на кожен день.

Рум'яна неодмінно повинні гармоніювати за кольором з тінями.Ось тоді виглядати це буде як натуральний рум'янець. Що ж до форми і місця рум'ян, то визначаються вони саме формою і контурами обличчя. Наносимо рум'яна за допомогою широкої кисті, а потім для плавності контуру розтушовують. Якщо губи сухі, то наносимо на них зволожуючий бальзам, який здатний усунути лущення,а також додати губам еластичність, що гарантує макіяж на кожен день. Контурним олівцем обводимо лінію губ. Помада невеликими дозами наноситься на відкриті губи за допомогою пензлика. Намагайтеся розподіляти її рівномірно. Надлишки помади завжди можна прибрати, промокнув губи серветкою, щоб не зіпсувати макіяж на кожен день.

Додати коментар


Захисний код
Оновити