Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Як нанести макіяж на очі? - Легко і просто!

Як нанести макіяж на очі? запитують мільйони жінок. Це одна з найбільш затребуваних послуг візажу. Оскільки в усі часи справжня жінка будь-якої культури, національності, віку, роду заняття, способу життя, іміджу і т.д. прагнула перетворити очі, відчинивши світу дзеркала своєї душі.

Тому, використовуючи чарівні досягнення косметики,винахідлива леді зі смаком, ентузіазмом, креативом і натхненням самостійно дізнавалася, як нанести макіяж на очі, формуючи новий вид make up. До речі, більшість різновидів (скажімо, денний, весільний, арабська і т.д.) і стилів (наприклад, ретро, ​​диско, емо і пр.) Макіяжу основний акцент роблять саме на очі - найбільш успішний і ефективний спосіб встановити контакт на емоційно-чуттєвому рівні з чарівним незнайомцем ...

 

Варто відзначити також, що якраз правильно нафарбовані очі (з урахуванням типу обличчя і фігури, кольору волосся, шкіри, зіниць, колористикою та стилістикою вбрання та аксесуарів,відповідно з характером і місцем, часом заходи) при будь-яких обставин (наприклад, зіпсована погодою зачіска, стерта ласощами або не менш солодким поцілунком губна помада) гарантують впевненість і бездоганний вигляд дами.

Втім, який вибрати і як нанести макіяж на очі,починаючому візажиста і персонального стиліста в одній особі підкажуть спокушали і ваблять очі, яких природа нагородила унікальною формою і неповторним кольором. А як нанести макіяж на очі, можна запитати і досвідчених професіоналів, які дадуть відповідь, що штучне перетворення очей, подібно делікатній обробці дорогоцінних каменів,захоплююче і поетапно.

1. Рівномірний розподіл тонким шаром тонального крему світлого відтінку (молочний, ванільний, бежевий, пісочний кольору, а також «бризки шампанського», «біле вино», «слонова кістка» тощо) на верхню і нижню повіку.

2. Усунення вад кольору і текстури шкіри навколо очей вирівнюючим коректором.

3.Приведення в ідеальний стан брів придатної форми, густоти, ширини і кольору (вищипування, малювання олівцем, татуаж).

4. Створення початкового контуру очей для виділення тільки верхнього куточка кожного ока чорним, темно-сірим або темно-коричневим олівцем при близько і нормально поставлених очах. Нейтральна чорна рідка підводка,що заміщає олівець, проводить по верхньому століттю біля коріння вій тонку лінію, довжина якої - від першої і до останньої вії (+ /-3мм). Для нижнього століття допустима лінія в 1/3 від зовнішнього кута ока.

У разі широко (далеко один від одного) розташованих очей варто підкреслити і внутрішні куточки очей для їх помірного візуального звуження.Тому лінія підводки на верхньому столітті бере початок від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, а по нижньому століттю проходить від середини ока.

Контурні лінії олівця і підводки акуратно розтушовують аплікатором.

1. Тіні краще наносити аплікатором, а не пензлем, яка є ідеальним інструментом для растушеванія. Точні знання про те,як нанести макіяж на очі, вкажуть послідовність тіней (які можуть бути як розсипчастими, так і кремоподібними): спочатку накладають фарбу для світлих відтінків, а поверх неї - темних.

2. Фарбування вій здійснюється звичайною або водостійкою тушшю з ефектом об'єму або подовження. Нейтральний і універсальний колір туші - чорний,який доречний у всіх типах макіяжу, навіть у ранковому або спортивному, які відрізняються максимальною природністю і делікатним доглядом за обличчям.

Інтенсивність туші, як один з основних елементів макіяжу очей, також залежить від виду візажу: ранковий і денний make up в діловому стилі не терпітиме більше 2-х легких помахів пензлем чорного брасматик. А вечірній подіумний макіяж в стилі авангарду вітає тільки кольорову, густо накладену в 4 етапи туш. Варто відзначити, що вії фарбують спокійно, терпляче очікуючи, поки кожен шар туші висохне, після чого можна черговий раз змахнути пензликом. Якщо ж наносити кожен шар туші посекундно, вії злипнуться і важчають,створивши образ ляльки.

Практично у всіх типах макіяжу фарбують верхні вії, а нижні - у виняткових випадках - наприклад, вечірка в індійському колориті. Оскільки нафарбовані нижні вії можуть візуально зменшити очі. А щоб збільшити і підкреслити глибину озер на обличчі,варто підфарбувати зайвий раз від заснування і до закінчення вії у зовнішнього куточка ока.

До речі, майстри макіяжу відзначають, що пофарбовані нижні вії додають кілька років любительку сміливого і екстравагантного макіяжу.

3. Остаточний контур очей, який не є обов'язковим, викликає підводку для очей на біс,яка малює стріли в різних напрямках, надаючи певний настрій образу.

Напевно, щоб пізнати людину, часом досить подивитися йому в очі. Але, щоб інтригувати, спокушати і захоплювати непізнаності - справжнє призначення жінки, можна дізнатися, як нанести макіяж на очі,і активно практикувати багатий на фантазію візаж очей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити