Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Як позбутися веснянок

Практично всі люди, чия шкіра покрита ластовинням, зовсім не вважають це забавним і мріють про те, щоб назавжди позбутися від цяток. Веснянки найчастіше з'являються у світловолосих і рудоволосих людей, як наслідок захисної реакції організму від сонячних опіків. Веснянки містять пігмент - меланін,який вберігає вразливу світлу шкіру від пагубного впливу ультрафіолету, так що, веснянкувату є, свого роду, пігментацією шкіри. Розглянемо докладніше це явище і визначимо основні методи боротьби з рудими цятками.

Фейсбілдінг або зарядка для особи

Фейсбілдінг або зарядка для обличчя - відносно нове протягом у догляді за власним зовнішнім виглядом. В цьому випадку всі зусилля спрямовані на особу, бо воно частенько видає справжній вік жінки.

Точка прикладання зусиль позначена навіть у самій назві «фейсбілдінг». У перекладі з англійської - «побудова особи».

Пілінг ТСА

Пілінг ТСА - це варіант хімічного пілінгу, де основним діючим елементом є трихлоруксусная кислота. В доповненні до неї можуть бути використані ще 5 кислот (ретинова, аскорбінова, молочна, лимонна і саліцилова). Такий комплекс певним чином наноситься на шкіру,відлущить і видаляючи верхні відмерлі клітини і виробляючи чистку середніх шарів шкіри.

Перевагою цього виду пілінгу ТСА в тому, що трихлороцтової пілінг можна застосовувати без усякої попередньої підготовки шкіри.

Як легко зволожити шкіру

Зволожити шкіру - завдання будь-якої жінки, яка стежить за собою. Вода - це та речовина, яке послужило розвитку життя на нашій планеті. Тому немає нічого незвичайного в тому, що шкіра наша також потребує достатньої її кількості. Гарне зволоження нашої шкіри допоможе довше зберегти її здоровою і красивою.Процес підтримки здоров'я і молодості нашої шкіри процес, більш нагадує образ життя, а не проходження курсу процедур. Піклуватися про красу і здоров'я шкіри ви повинні щодня впродовж усього життя, щоб обличчя і тіло зберігало якомога довше свою красу.

Жовтий пілінг

Жовтий пілінг або так званий ретиноєвий пілінг в основному показаний при наявності на шкірі гиперпигментаций і різних змін шкіри, які з'являються у людини з віком. Ретиноєвий пілінг є як правило складовою частиною будь-якої комплексної програми, спрямованої на омолодження шкіри обличчя.Після процедури жовтого пілінгу відбувається помітне вирівнювання тону особи. Але поряд з цим, також можна спостерігати помітну підтяжку шкіри, зникнення дрібних і розгладження середніх зморшок. Ретиноевая кислота сприятливо діє на шкіру, так як має ряд корисних властивостей: відлущування ороговілих клітин, відбілювання шкіри,зменшення кількості атипових клітин, нормалізація кровопостачання шкіри.

Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг - це стандартна процедура хімічного пілінгу, де основним діючим засобом є всім добре знайома нам саліцилова кислота. Він відноситься до поверхневих процедурам, що не зачіпають глибокі шари шкірного покриву. Можна назвати його щадним, бо ймовірність отримання травм шкіри практично нульова.При необхідності цей саліциловий пілінг можна поєднувати з іншими процедурами. Рекомендовано проводити не більше 3-х сеансів на рік з максимальною кількістю в 10 процедур у кожному. Кількість процедур визначає фахівець відповідно до досягнутого на кожному етапі результатом.

Як прибрати зморшки навколо очей

Шкіра навколо очей потребує особливої ​​уваги та ретельного догляду. Структура цієї ділянки шкірного покриву особливо тонка і чутлива, абсолютно позбавлена ​​сальних залоз, а, значить, підвладна сухості. Недостатньо зволожена шкіра швидше покривається зморшками, тому зона навколо очей є зоною особливого ризику. До того ж,з роками все менше виробляється фібробластів - клітин сполучної тканини, що беруть участь у створенні колагенових волокон, що відповідають за пружність нашої шкіри. З недостатньою кількістю колагену шкірі важко утримувати воду і це ще більше посилює процес.

Кораловий пілінг

Кораловий пілінг - це серединний механічний пілінг, який допомагає добре почистити вашу шкіру. За назвою неважко здогадатися, що основна діюча речовина - коралова крихта, що видобувається з природних мешканців моря. Крім цього буде використано похідні рідкісних рослин Південної Америки і солі Мертвого моря. Цей факт дозволяє стверджувати, що в процедурі використовується тільки природні рослинні і мінеральні компоненти.

Склад елементів коралового пілінгу дозволяє вирішувати дві дуже важливі завдання. Перше - забезпечує м'яку чистку і шліфування шкіри.

Гліколевий пілінг

Гліколевий пілінг - один з варіантів ефективного хімічного пілінгу. В даному випадку основним активним компонентом є оксіуксусная (або гликолевая) кислота. Вона належить до групи гідроксідних кислот, за якими помічено властивість якісного відлущування ороговілих клітин шкірного покриву,приведення в норма процесу кератинізації і пігментації. Цей вид пілінгу можна віднести до глибоких. Попутно спостерігається розгладження зморшок, зникнення пегментних плям, невеликих рубців та інших видимих ​​дефектів шкірного покриву.

Якщо тріскаються губи

Тріскаються губи? Ви з цією проблемою не одні. Дуже багато людей з року в рік намагаються позбутися тріщин на губах, які з'являються в зимовий період і переважно в дуже холодну і вітряну погоду. Влітку також тріскаються губи, але вже через занадто сухого повітря. Але буває й таке, що губи тріскаються незалежно від пори року. Так давайте ж розберемося, чому тріскаються губи і як цього позбутися.