Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Азбука жіночого здоров'я

Хай завжди буде сонце?

Ні засмаги без чаду ... Ультрафіолетове випромінювання сонця ділиться на три біологічно активних спектру:

  • UV-A (400-315 пт) - пігмент шкіри меланін темніє під впливом цієї частини спектру. До останнього часу вважався нешкідливим і навіть не блокувався захисними кремами від сонця (sunscreens).Нещодавно переведений до розряду небезпечних і вважається чинником виникнення менш смертельних, ніж меланома, форм раку шкіри.

Гарніри функціонального столу

Овочеві салати з легко засвоюваних і корисних для здоров'я овочів і жирів - гарніри функціонального столу. Незважаючи на обмежений набір вихідних інгредієнтів - помідори, огірки, авокадо, цибулю, часник, коріандр (кінза, cilantro), кріп, маслини, бринза, оливкова олія, сметана, органічний йогурт і спеції, - міняючи комбінацію компонентів,ви можете подавати до столу новий салат практично кожен день.

Чоловіки, обережно-соя!

Соя, соя, соя! На сьогоднішній день соя є основним промисловим джерелом рослинного масла в світі одним з найважливіших джерел білкових продуктів харчового і кормового призначення. Темпи Світового виробництва сої збільшується з кожним днем все більше і більше. За останні 30 років воно зросло більш ніж на 400% і склало в 2003 -04 році 188,8 млн. т.

Продукти харчування із сої, дуже різноманітні: місо, натто, соєве молоко, соєве м'ясо, соєвий соус, темпі, тофу, юба ... Соя використовується також для виробництва рослинних або вегетаріанських аналогів продуктів харчування тваринного походження. На основі соєвих продуктів готуються вегетаріанські сосиски, бургери, котлети, сири, і тп.

У шоколаді життя!

У шоколаді без всяких сумнівів є "щось". Те завдяки чому він став єдиним найбільш досліджуваним продуктом. Ще з давніх часів шоколад-лідер солодких хітів, а завдяки своїм властивостям і неповторному запаху, пробудив інтерес виготовлювачів косметики і парфумерів.

Батьківщиною шоколаду, як і дерева какао, є Центральна і Південна Америка.Протягом багатьох століть шоколад вживався у вигляді напою - індіанці змішували мелені і обсмажені какао-боби з водою, а потім у цю суміш додавався червоний перець (Чилі).

Як позбутися від весняного авітамінозу?

Під кінець зими чомусь замість радості - погіршується настрій. Думаю, це помічають всі. Здавалося б - через що? Адже гряде тепло, прекрасна, сонячна погода, зелені листочки, перші квіти і нарешті легкий одяг! Але!

Причина цілком зрозуміла і кожному знайома - авітаміноз. За зиму, в силу відсутності дещо яких інгредієнтів, нормальних,хоча б мають запах, овочів в раціоні, антибіотиків і пігулок, якими ми себе напихали під час простудних захворювань, починається нестача вітамінів в організмі. Звідси і сонливий стан, і крихкість нігтів, і сухість волосся, і навіть поганий настрій.

Екологічне харчування

Екологічне харчування - звучить як панацея від всіх бід у нашому житті на екологічно брудної планеті. У нинішній час натуральні продукти грунтовно увійшли і вкоренилися в нашому повсякденному житті. Але, навіть усвідомлюючи, доброчинність споживання здорової та екологічної чистої їжі, далеко не всі поспішають включати її в свій щоденний раціон.

Якщо ви не бажаєте, щоб власний організм став постійним місцем зустрічі для канцерогенів і хімікатів, то ретельно стежите за тим, що ви приймаєте в їжу, а краще практикуйте екологічне харчування.

Харчова цінність продуктів харчування

Харчова цінність продуктів харчування - властивість харчового продукту задовольняти фізіологічні потреби організму.

Енергетична потреба організму в поживних речовинах вимагає різноманітності харчового раціону, якому відома харчова цінність продуктів харчування.

Вода - основна складова всіх продуктів харчування,універсальний розчинник і основа всіх клітин організму, що вимагає від 2-х до 3-х літрів води в день.

Сучасне харчування

Сучасне харчування знаходиться далеко від здорового способу життя. Здоровий спосіб життя - комплексний захід, що включає поряд з численними його складовими такий необхідний елемент як правильне харчування. Історія розвитку людства формувала як саме поняття харчування, так і критерії його правильності.У результаті такої еволюції сформувалося щось, що на сьогоднішній день називається сучасним харчуванням, що включає міфи і легенди, які, м'яко кажучи, викликають великі сумніви.

Харчування при виразці

Харчування при виразці повинно бути таким, щоб хворому органу був забезпечений повний спокій, а шлунковий сік при цьому не виділявся надмірно. Харчування при виразці повинно надавати саме нейтралізує дію на соляну кислоту, яка виділяється в надлишку. Також важливо, щоб їжа ні в якому разі не дратувала слизову кишечника і шлунку.Харчування при виразці увазі регулярний прийом їжі. Хворим потрібно давати її частину і потроху. Крім того, харчування при виразці обов'язково має бути повноцінним. Всі речовини, які здатні надовго затримуватися в нашому організмі і всіляко стимулювати виділення соляної кислоти, потрібно виключно зі свого раціону.

Екологічні продукти харчування

Екологічні продукти харчування - вірний спосіб початку здорового способу життя. Для початку давайте визначимося, що взагалі означає саме поняття екологічні продукти харчування. Екологічні продукти харчування - ті, які були отримані на чистій території, і головне - без застосування яких-або добрив: будь то мінеральні добрива або пестициди, або ж будь-які інші хімічні впливи на грунт, в якій цей продукт виростав. Те ж відноситься і до тварин видам продуктів, так як у випадку з молоком, корова повинна їсти траву, яка також виростала на чистій без будь-яких добрив землі,тоді це будуть екологічні продукти харчування. Взагалі, в ідеалі екологічні продукти харчування - товари, які отримані виключно з натуральної сировини, і в яких мінімально наявність сторонніх домішок і добавок.