Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для карих очей

Карі очі - сексуальні, загадкові і скажено привабливі. Для підкреслення всіх цих достоїнств потрібно вміти виконувати правильний макіяж. Якщо ваш макіяж виконаний правильно, тоді буде покірний будь-який чоловік, досить тільки одного скороминущого погляду з вашого боку, щоб ваш образ надовго залишився в думках і пам'яті людини, погляд якого випадково зустрівся з вашим поглядом.


Правильний макіяж для карих очей заснований на трьох речах:
a) підбір кольору,
b) техніка макіяжу,
c) мета макіяжу.

Отже, визначаємо колір для макіяжу.

Макіяж для брюнеток з карими очима:
1) чорний,
2) срібний,
3) бузковий або колір фуксії,
4) темно коричневий,
5) золотистий.

Макіяж для блондинок і для шатенок з карими очима:
A) пісочний,
B) темний і світлий беж,
C) темно рожевий,
D) більшість відтінків зеленого.

Ці кольори є основними для карооких жінок. Для ідеального макіяжу виконують їх поєднання в різноманітних комбінаціях. Розглянемо кілька варіантів.

Денний макіяж для карих очей

Для денного макіяжу верхню повіку покривається основою бузкового кольору. Чорними тінями потрібно скористатися на далекому краї верхньої повіки. Їх потрібно розтушувати до середини століття. Ідеальним для такого макіяжу буде застосування рідкої підводки або чорного олівця. Нанесення олівця повинне бути виконане раніше, ніж будуть нанесені тіні. Завдяки цьому вії стануть володіти додатковим кольором, а в самих очах з'явиться таємничість.

Вечірній макіяж для карих очей

А тепер розглянемо вечірній макіяж для карих очей. Для таких цілей краще скористатися стійкою косметикою, тушшю, яка добре подовжує, блискітками, різнокольоровими підводками і закріплювачем макіяжу (наприклад, рожевою водою). Вечірній макіяж повинен бути акцентований на самих очах. Ідеальним буде макіяж, в якому використані контрастні кольори. До прикладу, на верхню повіку нанести тіні кольору фуксії, потім, використовуючи кольорову підводку, намалювати лінію росту вій. Вона повинна бути досить товста.

 

Потім потрібно взяти ще одні тіні яскравого кольору, наприклад, можна скористатися зеленими або смарагдовими. Їх можна використовувати для зовнішніх куточків очей. Вони ж повинні застосовуватися для лінії між віями і підведенням і для нижньої повіки. Ідеально для такого макіяжу скористатися блискітками, які розсипані по очах, і хорошою об'ємної та подовжуючої тушшю. Однак пам'ятати необхідно про те, що для такого макіяжу не підходить яскрава помада.

Техніка макіяжу для карих очей
Щоб макіяж був вдалим, потрібно користуватися не тільки пензликом для тіней, але і парою аплікаторів. Крім того, потрібно придбати гребінець для вій. Для виконання правильного макіяжу потрібно навчитися наносити прямі лінії, розтушовувати тіні і правильно поєднувати кольори. Уміння розтушовувати тіні дається легко, головне запам'ятати, що нанесення основного кольору тіней завжди повинно виконуватися першим.

Мета макіяжу
Завжди потрібно пам'ятати яка мета у вашого макіяжу. Існують правила, за якими вибирається колір і яскравість, і потрібно їх обов'язкове дотримання, щоб бути красивою. Ці правила досить прості.
1. Мета денного макіяжу - підтримка вашої природної краси. Він повинен відрізнятися легкістю і непомітністю.
2. Вечірній макіяж повинен відрізнятися яскравістю, але зовсім не повинен бути кричущим. Щоб стати привабливою сексуально, обов'язково потрібно, щоб вії були довгими і красивими, а на очах була підводка.

Макіяж для карих очей відео
Пропонуємо вам подивитися відео макіяж для карих очей для брюнеток. У цьому відео уроці ви побачите, як дівчина брюнетка робить собі макіяж для карих очей поетапно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити