Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж: малюємо стрілки рідким підведенням. майстер клас

Щоб освоїти техніку малювання стрілок рідким підведенням новачкові, краще всього почати з підведення типу «лайнер».

Еластичний кінчик такої підводки легко малює в будь-яких напрямках. По довжині росту вій розставте точки або маленькі штришками, вони не повинні доходити до самого зовнішнього куточка кожного з очей. Після опрацювання війкового контуру по всій довжині століття, спробуйте акуратно з'єднати всі штрихи в єдину лінію. Як тільки підводка висохне, вона буде мати вигляд суцільної лінії.

Можете трохи потовщувати лінію стрілки до зовнішнього куточка ока, а потім виведіть її трохи вище лінії верхньої повіки, надаючи стрілкою, таким чином, висхідний напрям. Щоб кінчик стрілки намалювати акуратно, рухайтеся зовні всередину. Прикладіть кінчик підводки до шкіри і одним рухом проведіть всередину, так у вас вийде дуже витончений і красивий хвостик.

 

Після кого як освоїте техніку малювання стрілок за допомогою лайнера, можете перейти і до класичної підводці. Вся складність лише в тому, що тут пензлик більш жорстка і намалювати рівний хвостик стрілки не так-то просто. Але рідка підводка має перевагу - вона набагато довше тримається.

Порада: не притулятися до шкіри століття велику поверхню пензлика, тільки гостру, при цьому змінюючи кут нахилу в меншу сторону щодо поверхні нанесення стрілки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити