Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для схуднення попи

За допомогою спеціальних вправ цілком можливо прибрати зайву вагу в області сідниць. При проведенні тренувань організм наш витрачає набагато більше енергії, що призводить до розщеплення жиру в клітинах. Слід пам'ятати також і про те, що прийнявши рішення позбавитися від зайвої ваги на попі, не потрібно відмовлятися і від природних навантажень, таких як ходьба.Таким чином, вам будуть допомагати не тільки вправи для схуднення попи. Всі м'язи беруть енергію не тільки від розщеплених жирів, але також і з інших джерел - глікогену, який знаходиться в печінці і м'язах, і глюкози в крові. Щоб всі жири почали швидко розщеплюватися (що призведе до зменшення обсягу попи), слід робити тренування як мінімум по 30 хвилин.

При більш коротких тренуваннях м'язи будуть отримувати енергію з глюкози і глікогену, тобто з інших джерел. Слід запам'ятати кілька правил, дотримуючись яких, ви значно збільшите ефективність занять і прискорите процес схуднення сідниць.

A. Привести в норму свою фігуру вам буде складно без збалансованого щоденного харчування без надмірностей.

B. Щотижня слід проводити по 3-4 тренування тривалістю від 30 до 40 хвилин.

C. Чекати перші позитивні результати треба не раніше ніж через місяць регулярних занять.

D. Дозволяють швидше домогтися успіху в справі корекції сідниць регулярні тренування, на відміну від проведення більш інтенсивних тренувань, але нерегулярно.

Наші стегна рухають всі м'язи нашого тазу: клубово-поперековий глибока м'яз згинає стегно, повертаючи його назовні, велика сідничний поверхнева м'яз стегно розгинає. Відводять і обертають стегно (розташовані під великий сідничної) середня і мала сідничний м'яз.

Вправи для схуднення попи

1. Сидячи на підлозі, використовуючи лише м'язи сідниць, просувайтеся спочатку вперед, а потім назад. «Ходити» так потрібно від 3 до 5 хвилин.

 

2. Стати на коліна, тулуб тримайте прямо, розвівши при цьому руки в сторони. По черзі сідайте справа і зліва від стоп. Змінюючи положення, повертайтеся в початкове. Потрібно виконувати для кожної сторони по 10-15 повторень.

3. Станьте прямо, руки на талії, ноги на ширині плечей. Виконуйте кругові рухи стегнами вліво і вправо.

4. Стаємо прямо, руки опускаємо вздовж тулуба. Якнайвище піднімаємо ліве коліно і тримаємо його на вазі до рахунку 5. Потім коліно відводимо убік і повертаємо в початкове положення. Повторюємо це ж рух правою ногою. Вправа виконується по 5-10 разів для кожної ноги.

5. Лягаємо на спину і згинаємо в колінах ноги, руки при цьому уздовж тулуба. Ступні володіємо поряд з сідницями на ширині плечей. Піднімаємо повільно таз, спираючись при цьому на плечі, ступні і руки, до того самого моменту, поки тулуб з стегнами не виявиться приблизно на одній лінії. Повертаємося у вихідне положення також повільно. Виконувати кожен рух потрібно 10-15 секунд 5-7 разів.

6. Сидячи на краю стільця, затискаємо м'яч між колінами і піднімаємо п'яти. При цьому плечі відводимо назад, а спину трохи прогинає. Давимо з силою на м'яч не менше 5 секунд (намагаючись як би з'єднати коліна) і відпускаємо. Повторювати вправу потрібно 10-15 разів.

7. Потрібно лягти на підлогу біля стіни на спину, при цьому відстань до стіни становить приблизно довжину гомілки. Руки на животі, ступні впираються на ширині плечей в стіну. Сідниці міцно стискаються, що призводить до того, що стегна і таз відриваються від підлоги. Це рух майже непомітно. Після чого коліна охоплюються руками і підтягуються до грудей. Потім вправа повторюється. Потрібно повторювати вправу 5-7 разів.

8. Початкове положення колишнє, між колінами затиснутий м'яч. Не випускаючи м'яча потрібно повільно підняти і опустити таз. Робіть 10-15 повільних повторень.

9. Колишнє вихідне положення, між колінами затискається м'яч. Від цього напруги повинні відірватися від підлоги ваші сідниці. Виконувати 5 -10 разів. При останньому повторі потрібно стиснути сідниці приблизно на 10 секунд.

Між вправами постарайтеся витримувати паузи не більше тридцяти секунд. Ці вправи чудово зміцнюють в поперековому відділі хребет, знімаючи при цьому напруга з поперекових м'язів. Попа після їх виконання стає підтягнутою і пружною. А головне - вона помітно худне. Також пропонуємо вам подивитися відео запис тренування, яка призначена спеціально для попи і складається з 4-х досить ефективних (на наш погляд) вправ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити