Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як позбутися целюліту в домашніх умовах

Всіх жінок рано чи пізно починає хвилювати питання: як позбутися целюліту в домашніх умовах? У цій статті ми розповімо про це. Насправді це досить складний і тривалий процес, і ми наполегливо не рекомендуємо вам сліпо довірятися «швидким» методиками. Як правило, за ними ховається низька ефективність або зовсім банальний обман.

Шкіра завжди повинна бути в активному стані. Як і всі м'язи, шкірний покрив потребує активної роботи, але для цього необхідно виконання спеціальних вправ. Досить гарні результати рятування шкіри від целюліту бувають у традиційних європейських методик, за якими багато тренують свій шкірний покрив - у самомасажу і антицелюлітного масажу за допомогою спеціальної щітки.Як користуватися кремом від целюліту?

Багато жінок користуються антицелюлітними кремами, але не всім відомо, як це робити правильно. Такий крем цілком можна використовувати для того, щоб долоні легше рухалися при виконанні самомасажу, а також для того, щоб шкірний покрив був зволожений. Але якщо вам необхідно повне позбавлення від целюліту, на те, що ці кошти стануть чудесним порятунком, покладатися не варто. Ефекту ви не побачите.

На етикетках виробників, які себе поважають, завжди є попередження, що хороший результат буде отриманий тільки в тому випадку, коли поряд з цими коштами використовується раціональне харчування і цілий комплекс фізичних вправ, які спеціально підібрані. Тому, якщо засіб надто вже рекламується, це повинно викликати підозри. У наші дні, щоб позбутися целюліту, не варто чекати дива. Реальною ефективністю володіє тільки комплексний підхід до цього питання, причому справитися з недугою можна, якщо почати діяти зсередини організму.

Як позбутися целюліту в домашніх умовах?

Щоб його позбутися, не варто обмежуватися прийомами антицелюлітного масажу. Природний природний інструмент масажної дії - вода, особливо морська. Уже багато століть відомо, що вона позитивно впливає на організм людини. І для цього не обов'язково відвідування морського узбережжя, цілком підійде гідромасаж.

Один із кращих способів, при якому масажному впливу піддається все тіло - це заняття плаванням. Якщо недалеко від вас є чистий водоймище або басейн, у вас є хороша можливість активного або пасивного використання переваг цього виду фізичної активності. Буде потрібно всього пара зайвих хвилин в басейні для виконання масажу тазу і стегон за допомогою струменів води.

Також потрібно користуватися будь-якою можливістю для відвідування ванни типу джакузі. У ній намагайтеся займати таке положення, щоб всі гідромасажні струмені максимально впливали на ділянки тіла, де з'явився целюліт. Також можливе виконання масажу підошов, що стане стимулюючим впливом для лімфообігу.

А ще ваше тіло (наскільки це можливо часто) повинно знаходитися під впливом повітряних ванн. Таким способом дуже просто і доступно шкіра піддається корисному впливу кисню. Сучасне життя призвела до того, що велика частина людей проводить більшу частину часу в атмосфері, яка створена штучно. На нас впливають як нагрівальні прилади, які сушать шкіру, так і кондиціонери. До того ж, ми постійно носимо одяг, тому тіло не може нормально дихати, і шкіра відчуває нестачу кисню.

Якщо взяти за норму регулярний прийом повітряних ванн на свіжому повітрі, покращиться тонус, колір і структура шкірного покриву. Якщо тільки з'являється нагода - потрібно намагатися відмовитися від одягу і дати свіжому вітерцю овіяну ваше тіло. Вдома слід віддати перевагу одягу, яка виготовлена з натуральних волокон. Краще всього використовувати бавовняні, шовкові, лляні і вовняні тканини.

 

Від сонячних ванн краще відмовитися. Сьогодні всім відомо: якщо ви хочете надати своєму тілу погану послугу - потрібно довго засмагати на сонці. А щоб отримати гарну засмагу, зовсім не важко виконати регулювання цього процесу. Засмага, звичайно ж, красиво виглядає, однак, це не варто того ризику, який ми при цьому отримуємо. Якщо дуже довго придаватися впливу сонячних променів, можна навіть отримати рак шкіри.

І обов'язковим чином, якщо ви схильні до прийому занадто тривалих сонячних ванн, зміняться опорні структури шкірного покриву, а в підсумку вона почне передчасно старіти. Підсумок: красивий загар залишиться не назавжди, а лікувати організм після шкідливого впливу доведеться всю решту життя. Але якщо ви не можете відмовитися від того, щоб позасмагати (адже це заняття є вельми приємним), потрібно робити це або до десятої години ранку, або після чотирьох годин дня.

Звичайно ж, чим старше вік, тим більше змін в якості нашої шкіри. Але є способи, які допоможуть в тому, щоб зберегти її молодість, пружність і гладкість надовго. Кому ж не хочеться, щоб вона була красивою і по-юнацькому сяяла? Завдяки деяким радам можливо не тільки збереження того, що у вас є зараз, але і часткове повернення того, що втрачено, здавалося б назавжди.

1. Потрібно прагнути до того, щоб не було різких коливань ваги: шкідливі як різке схуднення, так і різка надбавка ваги. З роками у нашої шкіри пропадає здатність до швидкого розтягування і скорочення. Якщо регулярно застосовувати нерозумні дієти - це не кращим чином позначиться на наявність целюліту. Якщо ви будете намагатися швидко скинути вагу - отримаєте обвислі зморшкувату шкіру.

2. Шкіра повинна завжди залишатися в активному стані. Не варто забувати про регулярне самомасажі і масажі за допомогою щітки - так вона буде виглядати свіжою і молодий.

3. Крім того, необхідно регулярне виконання фізичних вправ. Так м'язи залишаться пружними і еластичними, а у покриву збережеться необхідний тонус. Згідно з проведеними дослідженнями, є пряма залежність між еластичністю шкіри і товщиною підшкірного шару жиру і тим, наскільки регулярна фізичне навантаження.

4. Свій раціон необхідно наситити тими продуктами, в яких у великій кількості міститься вітамін C. Завдяки цьому життєво важливому вітаміну в нашому організмі активізується вироблення колагену.

5. Потрібно завжди прагнути до того, щоб м'язовий і жировий компоненти тіла були в оптимальному співвідношенні. При збереженні м'язової тканини і зведенню до мінімуму жировий, на тіло менше впливає сила тяжіння.

6. Звернення зі шкірою має бути м'яким і акуратним. Якщо невиправдано розтягувати і стискати її покрив, з часом це приведе до сумних результатів. Перш за все, обережно потрібно використовувати косметичні засоби, креми та маски для обличчя, але і до всіх інших ділянок тіла необхідно дбайливе ставлення. При використанні мазей і кремів руху повинні бути впевнені, але легкі, не можна масажувати по сухому.

На закінчення пропонуємо вам відео майстер класу як позбутися целюліту в домашніх умовах за допомогою унікальної авторської методики, яку покаже і роз'яснить директор масажною школи і викладач інституту мануальної терапії. Успіхів Вам!

Додати коментар


Захисний код
Оновити