Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Арабські парфуми на масляній основі

Арабські парфуми на масляній основі відносяться до особливого виду парфумерної продукції, вони не є ідентичними східним ароматам, які випускають виробники звичайних духів. Арабські парфуми мають зовсім інший склад, крім того, вони володіють абсолютно іншою інтенсивністю і глибиною аромату.

В арабських духів зовсім немає спирту. Їх основа складається з масла, а не зі спирту. Це дозволяє їм володіти певними особливостями. Їх аромат є більш яскравим і виразним, але його сприйняття відбувається більш м'яко, а все через те, що в їх складі немає спирту. Завдяки цьому арабських духів занадто багато не буває, на відміну від звичайних.Основними ароматами для арабських духів є суміші, до складу яких входять парфумерні масла і екстракти рослин. Більшість складів характеризуються присутністю мускусу і амбри, відомих всім як афродізіаки. Завдяки східним ароматам духів з деревними і фруктовими запахами, квітковими, цитрусовими і рослинними елементами, з'являється присутність чарівності й казки.

Арабські масляні духи мають цілий ряд особливостей, які вигідно відрізняють їх від звичайної парфумерії на спиртовій основі.

1. Перш за все, вони відрізняються дуже сильною стійкістю. Запах може зберігатися протягом декількох днів. Особливо добре він зберігається на одязі з натуральних матеріалів, волоссі і шкірі. Саме тому використання таких парфумів дуже вигідно - витрачаються вони, на відміну від звичайних, дуже економно.

 


2. Іншим цікавим моментом таких духів є їх поведінка під час спокою, коли ви розслабляєтеся або відпочиваєте: поки ви не рухаєтесь, духи не діють, а аромат стає більш слабким. Але тільки ви почнете рухатися, запах парфумів стає набагато сильніше. Це пояснюється зменшенням температури тіла людини, коли він знаходиться в спокої, масляний складу парфумів при цьому теж «заспокоюється».

3. Наносяться всі арабські духи на масляній основі тим же способом, що і звичайні. Їхня відмінність полягає в тому, що для нанесення використовується спеціальна паличка або ролер. Духи наносяться на область скронь, шию, зап'ястя, внутрішню частину ліктьового згину, під коліна, за вуха - у всі місця, де можна прощупати пульс.

4. Багато жінок, які почали користуватися арабськими парфумами, використовують тільки їх, не користуючись традиційними духами на основі спирту. Всім подобається те, що арабські духи мають м'який аромат і їх вплив на шкіру абсолютно нешкідливо. Є якесь зачарування в східному відтінку, який характеризує ці духи.

Масляні арабські духи володіють привабливим солодким і натуральним ароматом, який просто зачаровує. Головне пам'ятати про їх помірному споживанні. Такі духи у нас коштують досить дорого, але в країнах Сходу їх можна купити набагато дешевше.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити