Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Аромат і ваш характер

Аромат може розповісти про вас набагато більше, ніж ви собі думаєте.

Ви і слова не встигнете сказати, як оточуючі вже зможуть багато чого про вас зрозуміти і дізнатися. Ви часто навіть і не здогадуєтеся, що на основі вашого запаху у оточуючих формується думка про вас.

Фахівці стверджують, що кожен може розшифровувати запахи як свої, так і близьких людей. Для цього просто зверніть свою увагу на спрямованість духів. Всі аромати духів можна умовно розділити на п'ять основних груп.Так що ж говорять нам запахи кожної групи:

Східні аромати

Базові ноти: мускатний горіх, ваніль, чорний перець, амбра.
Любителі таких ароматів цінують самотність. Це творчі особистості, які люблять щось колекціонувати. Серед усіх можуть виділятися яскравою зовнішністю. Добре освічені й елегантні.

Цитрусові аромати

Базові ноти: всі цитрусові.
Люди, які вибирають такі аромати, дуже дисципліновані та організовані. Постійно все планують до найменших деталей, працюють над собою і прагнуть до досконалості.

Фруктові аромати

Базові ноти: малина, чорна смородина, персик.

Шанувальники таких ароматів люблять проводити час в галасливих компаніях, легко піддаються на жартівливі провокації, надійні і непередбачувані.

Квіткові аромати (білі квіти)

Базові ноти: жасмин, фрезія, гарденія, лілія.
Якщо ви любите такий аромат, то ви надійний друг, приємний співрозмовник, любите декор.

Квіткові аромати (букети)

Базові ноти: жасмин і троянди.
Люди, які віддають перевагу збірним квітковим ароматам, намагаються все навколо прикрашати, люблять приймати гостей і щось колекціонувати.

 

Деревні аромати

Базові ноти: кедрове дерево, сандалове дерево.
Шанувальники таких ароматів вірні своїм традиціям, спокійні і розсудливі навіть у найскладніших ситуаціях, еллегантни, розумні.

Лісові аромати

Базові ноти нагадують запах ранкової роси, сіна, трави і листя.
Любителі таких ароматів стежать за своєю фігурою і захоплюються спортом.

Морські аромати

Базові ноти нагадують запах дощу, морських водоростей, річки.
Люди, які обожнюють такі аромати, не люблять знаходитися в закритому приміщенні, тому на них благотворно впливають запахи морських просторів. Не люблять зайвих прикрас, віддають перевагу мінімалістичному стилю в одязі. Для них ошатним прикидом може бути футболка і джинси.

Повітряні аромати

Базові ноти нагадують свіже повітря.
Шанувальники таких ароматів постійно в центрі колективу. Вони, як правило, живуть у великих містах, а відпочивають на природі. Такі люди легко досягають у всьому гармонії. Відмінною рисою є пристрасть до модних речей.

Кулінарні аромати

Базові ноти: портвейн, шампанське, кава, рис, фініки, чай.
Ті, хто любить такі аромати, непередбачувані, занурені в себе, відрізняються нестримною сміливістю.

Якщо ви ніяк не можете вирішити, який парфум подарувати друзям, то тепер ця проблема вирішена, достатньо просто відповісти на питання: який характер у вашого друга?

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити