Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Самі звабливі аромати духів

Ви не раз помічали, що аромати парфумів можуть впливати на нас по-різному: одні нас сексуально збуджують, інші змушують нас хвилюватися і навіть з'являється почуття страху. Все це тільки тому, що за обробку емоцій і запахів відповідає одна і та ж частина мозку. Запахи дуже сильно впливають на нашу підсвідомість. Є такі аромати, які не просто подобаються чоловікам, але збуджують їх настільки, що вони готові вести дівчат, що володіють таким ароматом, хоч на край світу. Психологи говорять, що всі хлопці і дівчата сприймають один одного за запахом. Щоб звести з розуму чоловіка і спокусити, потрібно правильно вибрати пристрасний аромат. Ознайомтеся, які аромати духів є сильними знаряддями зваблювання.


Мускус

Безпосередньо такий аромат пов'язаний з сексуальним потягом, так як нотки мускусу дуже схожі на запах, який виділяється чоловічими статевими залозами. З усіх спектрів ароматів - це сама чуттєва нота, яка викликає приємні відчуття і розташовує до себе.

 

Ваніль

Популярний афродизіак, який викликає сексуальне збудження у представників обох статей. Не дивлячись на те, що запах ванілі солодкий, він в той же час інтенсивний і рішучий. Ферменти, які містяться в ванілі, сприятливо впливають на нервову систему, народжують еротичні фантазії і викликають ейфорію.

Жасмін

У жасмині містяться кристали індолу - це такі ароматичні речовини, які є сильним збудником. Олія жасмину входить в більшість духів і афродизіаків. Цей аромат добре розкріпачує сором'язливі натури дівчат, підсилює взаєморозуміння з протилежною статтю.

М'ята

Більшість досліджень показали, що м'ятний аромат збуджує людину як фізично, так і психічно. Парфумери говорять, що цей аромат пробуджує почуття радості і сексуальне бажання.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити