Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Характер парфумів

Щодня ми зустрічаємося з різними людьми, з якими у нас спільне спілкування, робота чи відпочинок. Тому правильний підбір аромату дуже важливий. Адже нерозумно користуватися парфумами з важким ароматом де-небудь в офісі або на пляжі.

Перш за все, аромати бувають денними і вечірніми.

Відмінність денних духів - їх легкість. Вони підходять для робочого часу або походу по магазинах. Тримаються вони від чотирьох до шести годин.


Призначення вечірніх парфумів - урочисті випадки, адже такі парфуми є більш насиченими і яскравими, часто пудровим або солодкими.


Це були дві основні категорії, на які поділяються аромати, але є ще п'ять, які вже відбуваються від основних. За допомогою такого поділу правильний підбір аромату більш реальний.

Вони можуть бути клубними, спортивними, парфумами, призначеними для ділових переговорів або спеціально для побачень. Крім того, є повсякденні парфуми.

 

У клубних ароматів простежується велику схожість з вечірніми, але їх відмінність в тому, що вони призначені для використання молоддю.

У спортивних парфумів - легкий ненав'язливий аромат. Часто в їх основі лежать цитрусові ноти.

Аромати для офісу або для ділових зустрічей нераздражающіе, нейтральнішою денних. У них не зустрінеш східні, пряні або солодкі ноти. Робоча обстановка передбачає використання деревних, квіткових або зелених композицій.

На побачення можна надушитися романтичними духами, які мають почуттєвий шлейф, у якому змішалися східні і квіткові варіації.

Повсякденними ароматами можна користуватися в будь-якому випадку. Переважно вони бувають водними або зеленими, легкими квітковими або квітково-фруктовими.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити