Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чим викликана стійкість аромату духів

Аромат парфумів набагато більш стійкий, якщо в ньому висока концентрація парфумерного екстракту.

У складі духів (parfum (extrait)) його від 15 до 30 відсотків, тоді як в парфумованій воді (eau de parfum / parfum de toilette / esprit de parfum) від 10 до 20 відсотків, в туалетній воді (eau de toilette) - від чотирьох до десяти відсотків.

Найстійкіші - духи, вони можуть триматися від п'яти до десяти годин, але у них і ціна на порядок вище. Найпоширенішою вважають парфумовану воду, так як вона тримається від трьох до п'яти годин і при цьому має середню вартість. Дуже багато виробників навіть не випускають духи, а тільки парфумовану воду.


Також популярністю користується туалетна вода, так як у неї невисока ціна. Крім того, парфумерія для чоловіків майже повністю складається тільки з туалетної води. Її стійкості вистачить усього лише на пару годин. Щоб аромат тримався більш тривалий період часу, його потрібно поєднувати з використанням дезодоранта, лосьйону, крему для тіла або лосьйону після гоління.

 

Крім того, на стійкість аромату впливає і людська шкіра, адже у всіх вона різна. На шкірі однієї людини довше триматиметься аромат мускусу, на шкірі другого - аромат ванілі, а на шкірі третього - аромат дерева. Для перевірки цієї властивості стоїть трохи поекспериментувати.

Найшвидше відбувається випаровування свіжого запаху, трохи повільніше - цитрусового та квіткового, потім йдуть деревні, а самі довгограючі - орієнтальні аромати.

Щоб продовжити стійкість аромату, потрібно правильно його нанести. Дуже довго запах тримають чисте волосся. Крім того, парфюмами покривають шарфи, носові хустки, білизна або комір сорочки. Але у духів на одязі аромат може бути не таким, як на шкірі.

А ще на стійкість впливає час року. Наприклад, взимку вона вище, так як не відбувається такого інтенсивного випаровування.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити