Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Жіночий стиль і духи

Духи вибрати дуже складно.

Особливо якщо врахувати, що у продажу їх існує велика кількість. Мрія кожної жінки - знаходження свого неповторного аромату для підкреслення її індивідуальності, чарівності та сексуальності.

Як же правильно визначитися при виборі духів?

Часто на те, які парфуми вибере жінка, впливають поради продавця, або зовнішній вигляд флакона.До того ж, у багатьох жінок є боязнь експериментів, і тому вони користуються тими ж духами, що і десяток років тому, не усвідомлюючи при цьому змін, які відбуваються в їх зовнішності і характері, в стилі одягу. Потрібно вибирати той аромат, який буде підкреслювати сьогоднішній індивідуальний стиль.

Дуже часто стиль визначається одягом, тому для вибору парфумів часто буває досить заглянути в гардероб.

Отже, в гардеробі у наявності - стиль сексі. Тоді варто зупинитися на східних і пряних ароматах.

 

Такий стиль характеризується облягаючими сукнями, блискучими топами, шкіряними і вельветовими брюками, спідницями та жакетами, каблуками-шпильками і оригінальними сумочками. У такому ароматі потребує жінка, яка не боїться проявити свої бажання і пристрасті. Духи в такому випадку повинні буяти ваніллю, янтарем, сандалом, мускусом, єгипетським жасмином.

А аматоркам романтичного стилю призначені «зелені» або квіткові аромати.

Як розпізнати себе в такий любительці? Просто: по сукням в горошок або квіточку, одязі з воланами або вишивкою, костюмам, які мають пастельні тони, довгим розвівається спідницям, прозорим тканинам і відкритим босоніжкам.

Тим же, хто віддає перевагу елегантно-модний стиль з елегантними, злегка грайливими сукнями, короткими топами і міні-спідницями, строгими костюмами, оригінальними і незвичайними туфлями, сумками, прикрасами і аксесуарами, варто зупинитися на фруктових або цитрусових ароматах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити