Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Про ефірне масло іланг-іланг

Ефірним маслом іланг-ілангу дуже навіть часто користуються для створення парфумерії.

У нього насичений солодко-квітковий аромат, в якому є як екзотичні так і фруктові відтінки. Для створення одного кілограма ефірної олії потрібно близько п'ятдесяти кілограм зрілих квіток іланг-ілангу, які потім дистилюють.

Раніше ця рослина росло тільки на Філіппінах, а тепер і на Коморських островах, і на острові Ява.Ефірне масло іланг-ілангу є в складі багатьох відомих парфумів. Наприклад, воно є однією з найважливіших складових Chanel № 5. Цей запах характеризує мінливий характер: для початкових нот використовується його легка і повітряна сторона, а для базових - запаморочлива і солодка.

У ефірної олії іланг-ілангу є дуже позитивна властивість: воно справляється з високим кров'яним тиском, тахікардією і частим диханням. Також у нього є і заспокійливий ефект. Якщо в шампунь додати всього лише кілька крапель, волосся буде блищати і пахнути.

 

Крім того, за допомогою іланг-ілангу можна розслабити лицьові м'язи, достатньо змішування декількох крапель ефірного масла і крему. Потім достатньо буде масажу обличчя, щоб воно набуло відпочив і свіжий вигляд.

У іланг-ілангу чуттєвий аромат, тому він просто ідеальний для того, щоб створити чуттєву атмосферу. У нього також можна додавати лимонну олію для створення легкості і легкості.

Що стосується парфумів, то масло іланг-ілангу часто виступає у поєднанні з маслами рожевої деревини та бергамоту. Ці ноти є класичними в багатьох парфумах. Крім того, його використовують для того, щоб відтворити аромати конвалії і гвоздики. Дуже часто поєднують іланг-іланг і сандал, жасмин, мімозу, туберози і квіти апельсина.

Дуже добре поєднання солодкого квіткового запаху іланг-ілангу і сухих нот кипариса і гальбанума. Крім того, він чудово поєднується з зернами рожевого перцю і елемі. До того ж, його не зіпсує й інший солодкий запах, наприклад, мед. Не менш вдало поєднання іланг-ілангу і запаху фіалкових листя або сіна.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити