Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Види парфумерії

Усі Парфуми складаються здебільшого з спирту та спеціальних добавок, які мають рослинне, тварина або ж синтетичне походження.

Всю існуючу в даний момент на ринку парфумерію можна розділити на 6 основних видів.

1. Духи - комбінація ефірних масел, з'єднаних в одну арома композицію. Вони являють собою суміш екстрактів і спирту з невеликим додаванням закріплювача, найчастіше він має тваринне походження. Парфуми - це самі концентровані рідини. З цієї ж причини і найдорожчі. До їх складу часто входять дорогі квіткові есенції.2. Парфумована вода є виробом, за своїм складом і характеристикам дуже близьким до духів. За концентрації ефірних масел вона стоїть між туалетною водою і духами. В її композиції концентрація ароматичної сировини близько 12-13%. При цьому використовується 90%-й спирт. Парфумовану воду дуже часто по-іншому називають денними парфумами, оскільки багато їх використовують протягом робочого дня. Вдень багатьом людям вона замінює парфуми.

3. Туалетна вода. Концентрація запашних речовин у ній 8-10%. При цьому використовується спирт 85%. Верхні ноти аромату посилюються, а основні - зменшуються. Це досить легкий вид парфумерії. Запах нестійкий, тому її слід застосовувати кілька разів в день.

 

4. Дезодоранти. На даний момент вони як засіб гігієни придбали досить велике значення. Найчастіше ними користуються з метою заглушення запаху поту. У Франції дезодоруючі речовини до складу дезодорантів зовсім не входять. Вони володіють найчастіше гігієнічним та освіжаючим дією.

5. Одеколони - це водно-спиртові розчини, які містять ароматичні композиції 2-5%. Назва "одеколон" походить від французького "Eau de Cologne" (кельнська вода). З'явився одеколон в 18 столітті. Він досить широко використовується і в даний час. Розрізняють чоловічі і жіночі одеколони. Але в основному виробляють чоловічі.

6. Лосьйони - косметичні засоби, вживані для очищення. Вони додають тонус. Основні компоненти лосьйонів - це спирт і вода, а також сюрфактанти (поверхнево-активні речовини). Випускають лосьйони для догляду за волоссям, нігтями, "до і після" гоління і пр.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити