Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати парфуми

Досить часто жінки ставлять собі питання про те, як правильно вибирати собі парфуми. Відповідей на нього дуже багато.

Перш за все, потрібно зрозуміти, що парфуми - це запах, який діє на співрозмовників. Він може допомогти викликати як симпатію, так і антипатію.

Для правильного вибору необхідна спокійна обстановка, розслаблена психіка, ніяких сторонніх запахів, достатню для вибору кількість часу.У день вибору парфуму краще всього не душитися, так як запахи будуть змішуватися.

Якщо точного уявлення про вибір немає, тоді краще всього витратити якийсь час на представників різних компаній і послухати їх консультації. Іноді вони говорять дуже слушні речі. Так що це може допомогти зробити правильний вибір.

Щоб отримати перше уявлення про духів, необхідно капнути їх невелику кількість на смужку паперу.

Зверніть увагу на те, що краще не нюхати поролон, який часто дають в магазинах.

Ще крапельку парфумів потрібно нанести на зап'ясті руки. Але після цього не варто її розтирати. Якщо запах сподобався, треба взяти смужку з собою і протягом наступного дня кілька разів її понюхати. Таким чином, можна буде відстежити те, як змінюється запах. Якщо аромат стійкий і вам не набрид, то можна спробувати купити флакончик цих духів.

Запах, який буде відчути першим, називають верхніми нотками.

 

Як правило, це яскравий аромат, що передає настрій духів. Він тримається близько хвилини. У міру реагування аромату на тепло, проявляються середні ноти. Вони "звучать" десь годину і складаються з м'яких ароматів. Після цього природно проявляються нижні ноти. Саме так буде "звучати" аромат парфумів протягом усього дня.

Парфумери стверджують, що жінці потрібно як мінімум три аромату.

Один для роботи, другий для ходіння в світло і третій - для романтичного вечора вдвох. Модні журнали кажуть, що жінкам потрібно ще мати один аромат для душі.

Взимку хороші особливо яскраві духи. Їх гострі терпкі, деревно-мохів ноти дають відчуття внутрішнього тепла.

Влітку доречні солодкі квітково-медові пахощі. З ними жінка стає схожа на бутон квітів.

Краще всього використовувати аромати, які користуються попитом у споживачів. Вони коштують дорожче, але, як відомо, за якість треба платити. З ними, швидше за все, не буде жодних проблем, навіть таких, як алергія.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити