Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Простий макіяж

Простий макіяж настільки легкий у виконанні. Для того щоб ваше обличчя виглядало бездоганно, зовсім необов'язково витрачати багато часу і сил, а також грошей на дорогу косметику. Одних лише знань прийомів простого макіяжу буде цілком достатньо.

1) Починаємо простий макіяж очищенням особи засобом для вмивання з ефектом зволоження, промачівают рушником. Після цього пальцями наносимо на все обличчя і шию спеціальний зволожуючий засіб. Його необхідно втирати в шкіру рухами безпосередньо знизу вгору, як того вимагає простий макіяж. Можна цілком використовувати і основу під простий макіяж, але вона повинна володіти зволожуючими властивостями.2) Тональний засіб наносимо на підборіддя, навколо очей і на ніс, причому, безіменним пальцем, як радить простий макіяж. Тональна основа вам не знадобиться, якщо ви використовуєте оттеночное зволожуючий засіб.

3) Особа покриває простий макіяж досить тонким, майже прозорим шаром пудри. Для цього ви можете використовувати довгу пензлик або пушок для пудри.

4) Стильний вигин своїм віям ви можете додати за допомогою туші. Їх необхідно покрити лише одним шаром туші, чого вимагає простий макіяж. Для створення природного макіяжу краще всього вибрати саме чорну туш. Для власниць блідої шкіри відмінно підійде туш коричневого кольору.


5) Якщо ви не знаєте, куди наносити рум'яна, то досить подивитися в дзеркало і посміхнутися. Покриває рум'янами опуклу частину щік. Проводимо пензликом від щоки до вуха досить плавним рухом, ніж характерний простий макіяж.

6) На губи наносимо перламутровий або прозорий блиск для губ. Адже він наноситься набагато швидше, ніж олівець для губ або звичайна помада, тому простий макіяж не потребує часу. Після того, як ви нафарбували свої чарівні губи, потрібно покласти між ними шматочок серветки, а потім сильно стиснути їх. Таким чином, серветка зможе увібрати надлишки помади. Тепер фарбуємо губи ще раз, але тримати їх необхідно стислими. Злегка промачівают серветкою. У цьому випадку помада буде триматися набагато довше, як і простий макіяж в цілому.

Тональний засіб намагайтеся використовувати тільки тоді, коли необхідно приховати недоліки шкіри. Якщо ви не виключаєте можливість потрапити під дощ, то використовувати потрібно водостійку туш, а також олівець для очей, що включає простий макіяж. Адже розмазана косметика, зокрема розтеклася туш, зіпсує образ будь-якої дівчини і простий макіяж. Фарбувати губи кремом-помадою не рекомендується. Адже вже через кілька годин після нанесення вона починає змазуватися і простий макіяж стає менш яскравим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити