Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Легкий макіяж очей

Легкий макіяж очей роблять повсякденно. Фотосесій глянцевих журналів візажисти зазвичай використовують інтенсивний макіяж. Його ж можна помітити на моделях під час модних показів. Однак з сезону в сезон в моді як і раніше саме легкий натуральний макіяж - легкий макіяж очей. Що ж легкий макіяж очей з себе представляє? Одним словом, факт макіяжу не кидається в очі з першого погляду. Сама дівчина виглядає досить природно. Але такий легкий макіяж очей, як відомо, вимагає деякої вправності. Адже для створення природності повинна проводитися більш копітка робота, ніж пристрасного і яскравого образу.Деякі представниці прекрасної статі вважають, що створення легкого макіяжу очей не передбачає будь-якої серйозної і трудомісткої роботи, як у випадку з димчастим макіяжем очей або малюванням стрілок в стилі 50-х років. Звичайно ж, все це має місце бути. Але не тільки у виразності макіяжу полягає його легкість. Сюди ж можна віднести відсутність м'якості і різких штрихів, підбір пастельній колірної гами. Важливим чинником є і легкість текстур, що використовує легкий макіяж очей, адже це найчастіше гарантує бездоганний образ, візуально натуральний.

Для легкого макіяжу очей краще всього використовувати ледь помітні кольору. Але зовсім необов'язково вибирати тілесну гаму, яка імітує відсутність макіяжу. Для створення ніжного образу цілком підійдуть відтінки зеленого, сірого та фіолетового. Для губ необхідно використовувати неяскраву помаду або ж сяючий блиск. Щоб дотримуватися романтичного оформлення, вони повинні або збігатися з губами за кольором, або трохи відхилятися по відтінку, чого вимагає легкий макіяж очей.

При цьому очі відзначаємо пастельними тонами, ледь вловимими. Це, наприклад, золотисто-коричневий або натурально-бежевий, який вважає за краще легкий макіяж очей. Для більш складних технік тіні потрібно вибирати компактні або розсипчасті. Вони дозволяють зробити якийсь акцент на столітті - своєрідний легкий макіяж очей. А ось рідкі тіні відмінно підійдуть для літнього, такого легко і майже непомітного, макіяжу. Непоганим варіантом вважаються напівпрозорі роликові тіні, а також у вигляді мусу.


Що ж стосується підводки для очей (хоч олівцева, хоч рідка), то в даному випадку вона просто виключається, що передбачає легкий макіяж очей. Адже виражені лінії зовсім не підходять для створення природності образу. За бажанням можна підкреслити абрис особи тінями, які за кольором набагато темніше, ніж основний. Особливо якщо повіки відзначені були світлими тонами, то у відсутності підводки виразні вії будуть виглядати зовсім недоречними. Тому свій вибір варто зупинити на туші, що подовжує коричневого або сірого кольору, а не на чорній об'ємною.

Додати коментар


Захисний код
Оновити