Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Уроки макіяжу очей

Уроки макіяжу очей повинна освоїти кожна жінка. На сьогоднішній день існує декілька методик і технік по створенню макіяжу очей. Уроки макіяжу очей і його різновиди підійдуть для дам з будь-яким кольором шкіри і формою очей. Ви можете сміливо експериментувати з тією чи іншою технікою і практикувати урокуі макіяжу очей.

Уроки макіяжу очей: контурний (класичний) макіяж очей

Для його виконання уроки макіяжу очей вимагають: олівець або рідка підводка для очей, туш (краще, якщо вона буде на тон темніше ваших вій), щіточки і спеціальні пензлики для повік, вій і брів, тіні для очей (бажано двох або трьох тонів: один - світлий, другий - насичений, а третій - темніший). Тепер приступаємо до підготовки особи:1) Починаємо з підготовки зони очей. Для цього очищаємо її від слідів попереднього макіяжу, як того вимагають уроки макіяжу очей.

2) Використовуємо заспокійливий гель або крем для очей. Тим самим ми заспокоюємо цю вельми делікатну зону особи, а також зміцнюємо кодом навколо очей. Тепер необхідно нанести на область внутрішніх куточків очей трохи маскує крему. При цьому захоплюємо також зону повік і перенісся, як радять уроки макіяжу очей.

3) Злегка припудрюємо.

А тепер практикуємо уроки макіяжу очей:

1) Виділяємо очі. Для цього потрібно окреслити контур очі. Використовуємо для цієї мети олівець або гелеву підводку. Злегка растушевиваем пензлем.

2) Виділяємо найбільш яскраві місця і підкреслюємо контури. Для нанесення основного кольору на рухому повіку уроки макіяжу очей використовують спеціальну пензлик. Рух має відбуватися від лінії вій і до брови. Межі потрібно розтушувати. Головний же колір наноситься приблизно на 1/3 частини верхньої повіки. Ви зможете створити новий відтінок, змішуючи кордону між різними відтінками тіней. Їх потрібно розподілити по всьому контуру очі. Щіточки потім очищаємо серветкою, просоченою в спирті, як радять уроки макіяжу очей.

3) Вії. Наносимо туш, яка підходить саме вашим очам. Наприклад, класична туш підходить для очей з контактними лінзами або чутливих. Починайте саме з нижніх вій, як того бажають уроки макіяжу очей, а тільки потім приступайте до фарбування верхніх. При цьому намагайтеся ретельно профарбовувати кожну вію. За допомогою спеціальної щіточки для вій усуваємо всі утворилися грудочки.

Тепер поговоримо про техніки макіяжу для різного типу очей

 

Подивіться в дзеркало і постарайтеся гранично об'єктивно оцінити свої очі і точно пригадати уроки макіяжу очей. Ви повинні вирішити, чого в підсумку хочете добитися. Можливо, ви бажаєте зробити сої очі візуально більше, що допоможуть здійснити уроки макіяжу очей. Або ж ви віддаєте свою перевагу саме вечірнього макіяжу? У будь-якому випадку, потрібно визначитися з типом ваших очей. Після того, як ви змогли визначитися, можна скористатися деякими порадами, наведеними нижче. Основною метою тіней для очей можна назвати саме їх перетворення, виділення. Багато хто прагне за допомогою макіяжу зробити свої очі виразнішими, більше, а також надати їм мигдалеподібну форму, що роблять уроки макіяжу очей.


Уроки макіяжу очей: макіяж для різних типів очей:

1) Мигдалеподібні очі і уроки макіяжу очей. Треба сказати, що будь-яка техніка виконання макіяжу тут буде доречна, адже ці очі мають просто ідеальні пропорції.

2) Злегка випущені очі і уроки макіяжу очей. Фарбуватися з таким типом око набагато складніше. Починати потрібно з середніх тонів, які потім переходять до більш темним.

3) Глибоко посаджені очі і уроки макіяжу очей. Наносити світлий відтінок при даному типі макіяжу потрібно на рухому повіку. Близько бровной кістки він переходить до більш темного. Межі переходу потрібно розтушувати.

4) Близько посаджені очі і уроки макіяжу очей. Такими прийнято вважати-таки очі, відстань між якими або дорівнює, або менше ширини очі. На внутрішніх куточках використовуємо світлі кольори. А от ближче до зовнішніх куточків потрібно використовувати темні тіні. За допомогою туші і контурного олівця виділяємо зовнішні куточки.

5) Капюшонообразние очі і уроки макіяжу очей. Вони зазвичай мають складку, яка звисає під бровою. Це характерно переважно для жінок бальзаківського віку. Отже, використовуємо матові відтінки. При цьому не потрібно якось навантажувати макіяж очей.

6) Опущені донизу очі і уроки макіяжу очей. Для створення ідеального макіяжу даного типу очей необхідно наносити підводку ближче до верхньої межі вій. Тіні розподіляємо вздовж верхньої повіки приблизно на 2/3 поверхні ока. Візуально підняти куточки очей допоможуть підкручені вії, а також туш, нанесена на них.

Якщо у вас достатньо великі очі, то можна сміливо використовувати для їх макіяжу насичені тіні. Якщо вони, навпаки, маленькі, то вибирайте більш світлі відтінки. Власницям злегка випнутих очей можна порадити користуватися тінями боле темних тонів. Якщо очі глибоко посаджені, то вибір варто зупинити саме на світлих відтінках, чого вимагають уроки макіяжу очей.
Відео уроки макіяжу

Додати коментар


Захисний код
Оновити