Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правила нанесення макіяжу

Правила нанесення макіяжу, як не дивно, існують. У мистецтві нанесення макіяжу є певні правила, дотримання яких дозволить нанести рівний макіяж і створити Вам бездоганний образ. До речі, професійні візажисти також користуються цими правилами, коли роблять макіяж акторам і моделями.

Отже, ось правила нанесення макіяжу:Правила нанесення макіяжу № 1. Перед нанесенням макіяжу необхідно очистити шкіру обличчя лосьйоном або кремом. Робити це потрібно акуратно, кінчиками пальців, розподіляти засіб по обличчю потрібно легкими рухами по колу в напрямку догори.

Правила нанесення макіяжу № 2. Залишки засобу, що очищає слід видалити за допомогою ватних подушечок або м'якою серветочки, рухаючись у напрямку догори. Особливу обережність потрібно проявляти в області очей.

Правила нанесення макіяжу № 3. Після очищення на шкіру необхідно нанести лосьйон, якщо Ваша шкіра суха, то освіжаючий, а якщо шкіра обличчя жирна - то терпкий. Правильно це робиться таким чином: необхідно змочити лосьйоном ватяну подушечку і прикладати її до шкіри обличчя м'якими ніжними рухами. Потім надлишки лосьйону, якщо вони залишаться на обличчі, потрібно прибрати за допомогою чистої подушечки.

Правила нанесення макіяжу № 4. Якщо шкіра обличчя у Вас чутлива, то слід обробити його ще і зволожуючим лосьйоном. Спочатку необхідно нанести крапельки такого лосьйону на щоки, лоб і підборіддя, потім все це розподілити рівномірно по обличчю. Знову ж, якщо є надлишки - видалити за допомогою чистої ватяною подушечки.

Правила нанесення макіяжу № 5. Тепер можна накласти основу під макіяж, попередньо підібравши колір і відповідний Вам вид. Акуратними рухами кінчиків пальців рівномірно розподілити засіб по всьому обличчю, а також навколо лінії шиї. Особливу обережність потрібно виявляти при обробці шкіри по кордону з волоссям. Надлишки кошти видалити.

Правила нанесення макіяжу № 6. Наступний етап - нанесення пудри. Спеціальної косметичною губкою можна рівномірно нанести пудру на обличчя, притискуючи її до шкіри. «Зайву» пудру можна видалити за допомогою пензлика. В кінці процедури можна прикласти до обличчя вологу губку, щоб домогтися матовості шкіри.


Правила нанесення макіяжу № 7. Нанесення рум'ян. Рум'яна на обличчя наносяться після вирівнювання кольору обличчя. Іноді це можна робити перед процедурою нанесення пудри. Тут головне - правильно підібрати відтінок. Перед нанесенням зімітуйте посмішку, таким чином Ви розправили шкіру на щоках. Наносити рум'яна краще тонким шаром.

Правила нанесення макіяжу № 8. Накладаємо тіні на повіки. Акуратним рухом нанести обраний відтінок тіней на верхню повіку і, поспішаючи, розтушувати їх по шкірі за допомогою пальців або спеціального аплікатора. Можна також затемнити зовнішній куточок очей, ділянки шкіри, які виступають нижче брови, а можна, навпаки, проміжок шкіри між століттям і бровою покрити світлими тінями.

Правила нанесення макіяжу № 9. Підвести очі по краях вік. Для цього потрібно щільно зімкнути повіки і акуратно нанести тонку лінію підведенням по краях вік, максимально близько до підстав вій. Якщо контур малюється НЕ лайнером, а олівцем, потрібно стежити, щоб край олівця завжди залишався гостро наточеним.

Правила нанесення макіяжу № 10. Для підфарбовування брів потрібно спочатку причесати їх слабкий щіткою, потім дотичними легкими рухами олівця з гострим кінчиком нанести фарбу. Фарбу за допомогою кисті потрібно акуратно розподілити по волосках. Надлишки фарби видалити за допомогою ватної палички.

Правила нанесення макіяжу № 11. Туш потрібно накладати і на верхні, і на нижні вії акуратними мазочками. Проводьте пензликом стільки разів, поки не отримаєте бажаний результат. Якщо вії в процесі фарбування злиплися, скористайтеся спеціальною і чистої пензликом.

Правила нанесення макіяжу № 12. Для підфарбовування губ потрібно розслабити їх і злегка відкрити рот. Спочатку нанесіть помаду по краях губ. Потім злегка посміхніться, щоб наносити помаду було зручніше. Найкращий результат виходить при нанесенні помади пензликом. Надлишки помади можна видалити за допомогою м'якої серветки, прикладаючи її обережними рухами до губ. Таким чином можна закріпити помаду на губах, а от наносити пудру поверх помади не варто. Від цього вона висохне і втратить свою привабливість на Ваших губах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити