Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити гарний макіяж

Як зробити гарний макіяж? - Цікавить більшість представниць прекрасної половини людства.

Жінки, які далеко не один день вміють поводитися з декоративною косметикою, іноді допускають невеликі помилки. Але ж, як кажуть, не помиляється той, хто нічого не робить. Нижче будуть описані найпоширеніші помилки при використанні повсякденного макіяжу.Як зробити гарний макіяж? Порада 1. Тон. Багато жінок іноді не звертають уваги на надмірно велику або надто мала кількість нанесеного тони. Важливо відзначити, що для шкіри в гарному стані не потрібно багато тони - можна обмежитися і мінімальним його кількістю. А для шкіри в поганому стані потрібно використовувати його трохи більше, але з урахуванням того, що замасковані недоліки будуть виглядати набагато краще, ніж «заштукатурених» обличчя. Незважаючи на те, яким чином ви наносите тон на шкіру (пальцями, пензликами, спонжем), головне завдання для вас - отримати ефект тоненькою плівки щодо щільного гриму.

Як зробити гарний макіяж? Порада 2. Також потрібно звернути увагу на те, що деякі жінки помилково вибирають темні відтінки тону для світлої шкіри. Це прагнення, звичайно, можна зрозуміти, але лінія, яка відокремлює світлу шию і тьмаве особа, досить яскраво впадає в очі. Просто уявіть, якби темношкірі жінки користувалися яскравими світлими відтінками тонів - це було б украй нерозумно. Тому такий вибір відтінку тону у невідповідності з кольором шкіри є помилкою, оскільки іноді створюється враження, що обличчя жінки просто брудне. Важливо, щоб відтінок тону збігався з кольором шкіри. Більшість жінок мають рожевий відтінок шкіри.

Як зробити макіяж красиво? Порада 3. Пудра. Вона використовується для того, щоб шкіра не блищала і виглядала матовою. У деяких випадках вона може замаскувати невеликі дефекти шкіри - прищики, що лопнули капіляри. Пудра просто незамінна в тих випадках, коли треба підкоригувати недоліки і нерівності шкіри обличчя. Припудрювання потрібно для жирного тони, щоб він не створював блиск при яскравому освітленні. Але нині існують новітні формули тонів, які не потребують запудрювання - вони самі по собі добре тримаються на шкірі.

Щоб частинки пудри зчепилися з шкірою, потрібно перед запудрювання шкіри нанести на неї трохи крему. При цьому багато жінок теж допускають деякі помилки - вони не розрізняють ефекти двох видів пудри: компактної - високо пігментного, і розсипчастою - фіксуючою. Компактна пудра не повинна наноситися на крем або тон, інакше це потягне за собою небажаний ефект - сильний прояв пігменту.


Як зробити гарний макіяж? Порада 4. Тіні. При використанні тіней у жінок, напевно, виникає найменше проблемних ситуацій. До основної помилку можна віднести неправильний вибір кольору тіней. Також, пані іноді не враховують те, що певний колір тіней вимагає певної техніки нанесення на шкіру. Матові тіні варто растушевивать в складках очей і на верхньому столітті, а перламутрові - тільки на підбровної частини і верхньому столітті. Обидва ці види тіней цілком придатні для того, щоб обводити ними очі.

Як зробити гарний макіяж? Порада 5. Перед нанесенням тіней на шкіру навколо очей ні в якому разі не наносите на неї креми. В іншому випадку тіні будуть нанесені нерівно, будуть скочуватися, і це призведе до того, що вони будуть виглядати бруднуватими. Ці поради допоможуть вам зробити гарний макіяж.

Як зробити гарний макіяж? Рада 6. У випадку, якщо жінка поспішає і у неї немає часу чекати, поки вбереться нанесений крем, потрібно припудрити шкіру вокргу очей, і лише після цього наносити тіні.

Як зробити гарний макіяж? Рада 7. Що стосується підводки для очей, то її слід наносити з найвищою точністю. Це без попередніх тренувань зможе зробити далеко не кожна жінка. Також варто відзначити, що жінкам з маленькими вузькими очима небажано підводити внутрішнє віко.

Як зробити гарний макіяж? Рада 8. Туш. Помилки при нанесенні туші допускаються саме через неакуратність і неправильності її нанесення. Вії часто виглядають Скачаємо, якщо погано нанесена об'ємна туш. Подовжує туш потрібно наносити трьома шарами, причому потрібно чекати, поки висохне кожен з них, перш ніж наносити наступний. Подовжуючий елемент (fiber), який міститься в такій туші, вимагає обов'язкового висихання кожного її шару для досягнення потрібного ефекту.

Як зробити гарний макіяж? Рада 9. Рум'яна. На шкірі більшості жінок чудово виглядає рум'яна кольору засмаги і рожевих відтінків. А коричневі рум'яна, які використовуються широким колом жінок, не дають того ефекту, коли шкіра просто світиться зсередини і виглядає здоровою і відпочила. У багатьох випадках такі рум'яна роблять шкіру обличчя землистого відтінку. Рум'яна з відтінками з коричневої гами можуть навіть змінити призначення наноситься вами макіяжу, а ви цього й не помітите. Замість того, щоб виглядати молодо і свіжо, можливо, ви будете виглядати штучно постарілої.

Як зробити гарний макіяж? Рада 10. Губи. Багато жінок не звертають уваги на те, що темно-коричневий олівець для губ і перламутрова помада - це не сучасно. Швидше, це писк моди 60-х років. Текстури губних помад, які випускаються сучасними фірмами, дозволяє взагалі уникнути використання олівців. Але якщо ви все-таки є вірною прихильницею олівців, то вам можна порекомендувати використання колірних відтінків, які максимально збігаються з відтінком ваших губ або помади. Також робіть свій вибір з урахуванням того, що більш темний олівець дозволяє підкреслити контур губ, а світліший - пом'якшити. Використовуйте наші поради як зробити гарний макіяж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити