Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для круглого обличчя

Макіяж для круглого обличчя підкреслить красиві риси і допоможе згладити недоліки, відуально подовживши обличчя. Щоб зробити макіяж для круглого обличчя і виглядати чарівно, зовсім не обов'язково бути професійним візажистом або користуватися його послугами, досить лише отримати початкові знання в мистецтві візажу.

Макіяж для круглого особи має певні особливості адже круглий тип відрізняється від інших, передусім, тим, що довжина і ширина обличчя практично однакові, підборіддя і щелепу не мають яскраво вираженої форми.Макіяж для круглого обличчя покликаний зробити риси обличчя більш гармонійними і правильними. Для цього необхідно його кілька візуально подовжити. Незважаючи на те, що на перший погляд все здається дуже складним, кожна дівчина зможе зробити це своїми руками за допомогою підручних косметичних засобів.

Макіяж для круглого обличчя рекомендує перед тим як почати наносити тональний крем, попитатьсяь змоделювати бажаний результат, тоді в процесі вам буде легше зрозуміти, що і де потрібно додати. Першим слід нанести саме тональний крем, який наноситься зверху вниз. Якщо ви точно не знаєте, де його наносити, то по змодельованому макету визначте зони, які ви хотіли б приховати. Їх і потрібно покривати.

Макіяж для круглого обличчя сприймає вибору яскравих рум'ян, так як в цьому випадку вони знищать будь подовжуючий ефект. Рум'яна яскравих відтінків роблять акцент на щоки, вони здаються набагато повніше, і, відповідно, повніше буде здаватися особа. Макіяж для круглого обличчя радить вибрати відтінок, який трохи темніше природного кольору вашого обличчя. Слід пам'ятати про те, що абсолютно всі штрихи робляться вертикально.


Макіяж для круглого обличчя основну увагу концентрує саме на центрі обличчя, тому вищипані до тонкої лінії брови будуть виглядати недоречно. Досить густі брови правильної форми також допоможуть візуально зменшити ширину особи. Якщо ж ви все-таки наважуєтеся на корекцію брів, то зробіть так, щоб зовнішні кінчики були трохи нижче, ніж внутрішні. Виконуючи макіяж для круглого обличчя не варто також старатися з помадою або блиском, так як повні губи не зроблять вас красивіше. Намагайтеся вибирати природні, тілесні кольору, які візуально зроблять ваші губи акуратними.

Макіяж для круглого обличчя може не вийти з першого разу. Не варто впадати у відчай. Пам'ятайте, що ви завжди можете попросити поради у близьких, які вам з радістю допоможуть.

Додати коментар


Захисний код
Оновити