Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вечірній макіяж очей

Вечірній макіяж очей покликаний підкреслити ваш вигляд. Вечірній макіяж завжди підкреслює саме очі. Ця частина жіночого обличчя є найбільш привабливою і привабливою, тому правильний вечірній макіяж може допомогти привернути увагу всіх і вся.

Вечірній макіяж очей зробити досить легко, зазвичай це не займає багато часу. Вечірній макіяж перед нанесенням вимагає підготувати шкіру повік і навколишні поверхні. Для того, щоб прибрати сліди безсонної ночі, яка виражені в темних колах, можна використовувати спеціальний коректор.

Також він підходить для того, щоб вирівняти колір повік. Не варто наносити відразу багато коригуючого речовини, вистачить усього пари крапель. Не слід також розтирати ці речовини, так як в цьому випадку велика частина коректора залишиться на пальці, а не на столітті. Краще всього для цих цілей підходить безіменний палець, оскільки його поверхня найбільш за все нагадує м'які косметичні подушечки.

Вечірній макіяж очей має кілька нескладних рекомендацій. Не варто забувати про те, що перш ніж почати наносити тіні, потрібно нанести під них основу. Саме вона додасть тіням стійкість і дозволить тіням лежати рівним шаром кілька годин. Якщо ж основу не використовувати, то через досить короткий час тіні скачати в валики в куточках очей.

Вечірній макіяж очей рекомендує для використання потрійні тіні, так як вони створюють найбільш цікаву гру світла і тіні. Наносити їх слід у напрямку від вій до брів, починаючи з самого світлого тону. Він повинен найбільш збігатися з природним кольором ваших століття. Самий темний тон варто розподіляти тільки в куточках, а середину слід покрити проміжним відтінком. Не забувайте стежити за тим, щоб тіні були добре растушіровани.


Вечірній макіяж очей рекомендує щоб додати погляду чіткість, слід акуратно підкреслити очі підведенням. Тонка лінія підводки повинна йти як можна ближче до вій, починати її слід від внутрішнього краю ока. Нижню повіку варто підкреслювати тільки з середини, отриману лінію рекомендується акуратно розтерти. Для вечірнього макіяжу взагалі не властиві прямі лінії, а скоріше димчасті.

Вечірній макіяж очей має рекомендацію - для щоб візуально збільшити очі обведіть тільки куточки рожевим або золотистим олівцем (але тільки не білим). Лінії слід акуратно розтушувати. Для виділення брів використовується той же колір, лінія якого проводиться під нижнім краєм брови і ретельно розтирається.

Роблячи вечірній макіяж очей, не варто забувати і про віях. Перед нанесенням туші рекомендується їх підкрутити. Це зробить навіть найпрекрасніші очі ще красивішим. Для кращого ефекту краще використовувати розігріті під феном щипці, але не забудьте перевірити їх температуру перед застосуванням.

Виконуючи вечірній макіяж очей і завдаючи туш, слід стежити за тим, щоб вії не склеювалися. Якщо це все-таки відбулося, то можна їх акуратно розвести за допомогою тонкої голки. Для гарного макіяжу використовуйте тільки якісну косметику і тоді ваш вечірній образ буде неперевершений.

Додати коментар


Захисний код
Оновити