Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зняття макіяжу з очей

Зняття макіяжу з очей - одна з найважливіших процедур правильного догляду за обличчям. Багато пластичні хірурги кажуть про те, що раніше розвиток зморшок і набряклості під очима викликається саме тим, що жінка підбирає неправильне засіб для видалення макіяжу і невірно вибирає крем для області навколо очей.

Зняття макіяжу з очей повинна проводитися правильно, дотримуючись порад косметологів, адже шкіра навколо під коло відрізняється від шкіри решти поверхні тіла тим, що її структура дуже ніжна і вразлива, і легко пошкоджується при неправильному догляді.

Для того, щоб підібрати правильний засіб для видалення макіяжу потрібно пам'ятати про це. Якщо косметичний засіб дійсно гарне, то після його застосування шкіра залишається гладкою і сяючою, виглядає здоровою. Ті кошти, якими жінки звикли зазвичай користуватися, при нанесенні на ніжну шкіру повік пересушують шкіру, а в деяких випадках і викликають роздратування. Залежно від вашого типу шкіри і слід підбирати всі засоби по догляду за обличчям, а особливо засоби для зняття макіяжу.

Зняття макіяжу з очей. Класифікація очищувальних засобів

Сучасна косметична промисловість випускає кілька типів засобів для видалення косметики з очей.

Зняття макіяжу з очей рекомендується проводити найпоширенішим засобом для зняття макіяжу - лосьйон, вироблений на водній основі. Зазвичай це засіб збагачують екстрактами огірка або ромашки, можливе додавання та інших натуральних компонентів. Такий лосьйон добре підходить для зняття макіяжу світлих тонів, освіжає шкіру, але не підходить для видалення водостійкої косметики. Саме такий засіб потрібно вибирати для зняття макіяжу влітку.

Зняття макіяжу з очей лосьйоном на масляній основі відрізняється від водного тим, що при його виробництві застосовується вода і масло, тому перед нанесенням це засіб слід добре збовтати. Такі лосьйони добре видаляють водостійку косметику, але часто залишають на обличчі жирну плівку. Лосьйон на масляній основі підходить для сухої шкіри і надлишкової ламкості вій.

Зняття макіяжу з очей за допомогою гелів для зняття макіяжу добре тим, що за рахунок своєї консистенції освіжають і знімають роздратування з шкіри. Істотним недоліком цих коштів є те, що для видалення макіяжу, особливо водостійкого, потрібна значна кількість гелю. Косметологи рекомендують користуватися гелями при подразненні шкіри навколо очей, особливо при жирному типі шкіри.

Зняття макіяжу з очей за допомогою легкого молочка з пом'якшуючими компонентами добре підходить для видалення темного макіяжу і олівцевій підводки. Це засіб відповідає сухий або комбінованої коді, але при надмірному застосуванні може викликати роздратування.

Якщо під рукою немає ніякого очищаючого кошти, то ви можете скористатися звичайним жирним кремом.


Зняття макіяжу з очей і Послідовність:

Зняття макіяжу з очей, крок 1. Підготуйте всі необхідні косметичні засоби, ватяні диски і палички.

Зняття макіяжу з очей, крок 2. Першою очищається шкіра всього обличчя за допомогою очищаючого молочка або пінки, при цьому область очей не зачіпається.

Зняття макіяжу з очей, крок 3. Змочіть ватяний диск в підходящому саме для вас засобі і кілька разів проведіть від внутрішнього до зовнішнього куточка ока спочатку з нижнього, а потім з верхнього століття. При цьому не слід терти і розтягувати шкіру, краще взяти новий диски повторити процедуру.

Зняття макіяжу з очей, крок 4. Видаліть туш з вій. Для цього ватний диск потрібно добре змочити в засобі для зняття макіяжу і прикласти його до віями на 10-15 сек. Після цього туш легко віддалиться. Якщо потрібно - повторіть процедуру.

Зняття макіяжу з очей, крок 5. З області очей ватною паличкою, змоченою в косметичному засобі, акуратно видаліть залишки косметики.

Зняття макіяжу з очей, крок 6. Шкіра навколо очей протирається ватяним диском, який змочений у прохолодній воді, а потім наноситься спеціальний зволожуючий крем.

Щоб шкіра сяяла здоров'ям

Якщо вранці під очима з'являються темні кола, то макіяж потрібно видаляти особливо ретельно. Для цього варто потримати на повіках ватяні диски, змочені в засобі для зняття макіяжу, і тільки після цього протирати шкіру.

Зняття макіяжу з очей у випадку якщо у вас жирне повіки, повинно проводитися з меншим колісеством кошти. У цьому випадку огріхи краще видаляти ватним диском, який змочений у прохолодній воді.

Зняття макіяжу з очей у випадку якщо у вас ламкі вії, наступне: постарайтеся вибрати ті засоби для видалення макіяжу, в яких міститься вітамін В5. У цьому випадку змочений засобом диск потрібно відставити на століттях на 20 сек.

Якщо після зняття макіяжу червоніють очі, то спробуйте терти їх не так сильно або змінити очищаючий засіб. Якщо у вас дуже чутлива шкіра на обличчі, то засобом для видалення макіяжу з очей можна видаляти косметику з усього особи, а не навпаки як роблять багато.

Якщо у вас контактні лінзи, то ніколи не забувайте знімати лінзи перед видаленням макіяжу і вибирайте засіб, який спеціально призначене для тих, хто носить контактні лінзи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити