Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стилі макіяжу

Стилі макіяжу завжди викликали інтерес справжніх жінок. Більшість жителів нашої країни живуть саме в містах, а третя частина з них - в мегаполісах, де можна побачити всілякі стилі макіяжу. Постійне міська метушня і швидкий темп життя диктують нам свої вимоги не тільки до одягу, але і до макіяжу. Для того щоб виглядати чарівно, зовсім не обов'язково бути професійним візажистом, досить просто мати трохи часу і бажання. Саме міський стиль і потрібен вам для того, щоб мати завжди доречний макіяж.Для створення денного макіяжу (стилі макіяжу) вам буде потрібно основа-флюїд, яка переливається і дозволяє грати зі світлом. Наносити її необхідно повністю на все обличчя, не упускаючи ні сантиметра.

 

 

Надайте бровам потрібну форму, а потім заповніть їх темними тінями, наприклад, коричневими, чого вимагають всі стилі макіяжу.


Оскільки верхні повіки також повинні привертати до себе увагу, нанесіть на них невеликий шар блиску для обличчя.

Губи покрийте перламутровим блиском або помадою з блесточкамі, чого вимагають естетичні стилі макіяжу.


Для створення ідеального вечірнього макіяжу вам знадобиться тональна основа, яка покриває все обличчя. Після цього її слід приглушити пудрою, що підходить під колір вашого обличчя, що передбачають багато стилі макіяжу.

Вилиці покриваються шаром спеціального блиску для обличчя, який відображає світло і створює ілюзію світіння.

На частину верхніх повік нанесіть блакитні тіні. Для того щоб зрозуміти, де саме він застосовувати, намалюйте уявну лінію, яка буде з'єднувати кінець брови і внутрішній кут ока. Якщо вам складно це уявити, то ви можете скористатися аркушем паперу або будь-яким іншим підручним засобом, що рекомендують стилі макіяжу.

Не варто наносити на вії надто багато туші. Можна навіть взагалі їх не фарбувати, якщо вони від природи темні, тим більше якщо це денний, офісний стилі макіяжу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити