Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро-блакитних очей

Макіяж для сіро-блакитних очей русявих дівчат має свої вимоги та обмеження. Багато дівчат, жінки горять бажанням поміняти колір власних очей, щоб зробити настільки казковий макіяж для сіро-блакитних очей русявих. І всім. хто зважується на це, доводиться користуватися кольоровими лінзами для очей. І тільки для тих жінок, які мають сіро-зелені очі, для цього потрібен лише правильний макіяж для сіро-блакитних очей русявих.Макіяж для сіро-блакитних очей русявих, блондинок або брюнеток повинен бути як зеленим, так і світло-блакитним. Це тому що сіро-блакитні очі - це очі хамелеон. Макіяж для сіро-блакитних очей русявих дівчат може виділяти як сірий колір за допомогою зелених тіней, так і блакитний, використовуючи тіні синюватого відтінку.

Колір очей - хамелеон - це колір, який має властивість змінюватися в залежності від настрою їх власниці (макіяж для сіро-блакитних очей русявих).

Сіро-блакитні очі хамелеон мають сіре райдужку з блакитними вкрапленнями і темно-сіро-синьої окантовкою. Макіяж для сіро-блакитних очей русявих жінок може робити ці очі як глибокими блакитними, так і пристрасними сірими.


Для того щоб зрадити таким очам сіруватий відтінок, вам знадобляться тіні холодно-сірого кольору: це кольори стали, графіту або просто сірі відтінки у поєднанні з чорним.

Якщо ви хочете підібрати такий макіяж для сіро-блакитних очей русявих жінок, щоб очі стали яскравими, переливалися бірюзовими тонами, то вам потрібно віддати перевагу насиченим тіням кольору морської хвилі.

Маючи такі рідкісні кольору очей, будь-яка жінка володіючи мистецтвом підбору і накладення макіяжу для сіро-блакитних очей руцсих, зможе виділити себе, підібравши правильний відтінок, який відмінно підійде під її вбрання. Макіяж для сіро-блакитних очей русявих жінок повинен бути помірно яскравим, щоб не затьмарити красу настільки рідкісних очей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити