Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Готичний макіяж

Готичний макіяж - вибір специфічний. Але якщо ви гот, то вам просто необхідний оригінальний і неповторний готичний. Саме з 80-х роком минулого століття почалося велике, що вражає зовнішнім виглядом, рух готовий. Давним-давно, воно взяло свій початок від легенд про графа Дракулу, і було популярно у кельтських ченців. Звичайно час іде. Рух змінюється, змінюються люди несуть се рух в маси, але єдина річ, яка не змінилася з давніх часів - це витриманий стиль гота: холод в погляді, якась дещиця артистизму, і який вражає зовнішній вигляд.Готичний макіяж. Основні принципи

Готичний макіяж не зобов'язаний бути симетричним. Головне, готичний макіяж повинен відображати яскравість стилю. Це досягається шляхом поєднання в собі блідих або світлих відтінків шкіри, використанням накладних вій і оригінальної помади. Готичний макіяж припускає використання темною або темно-червоною губної помади, і відповідно, таких же лаків для нігтів, щоб бути істинним готом. Готичний макіяж може бути зіпсований помилкою - це нанесення великої кількості світлого гриму на обличчя. Можна досягти даного кольору за допомогою мегасветлой бази під макіяж, це буде виглядати більш натурально. Ще додасть натуральності та природності, нанесення тієї ж світлою бази на шию і область декольте. Готичний макіяж передбачає застосування для макіяжу очей чорного олівця, але його можна застосовувати і для губ.

Готичний макіяж любить використання матових відтінків, блакитних і чорних кольорів. Тоді ви будете схожі на натурального гота, а не на небіжчика щойно повсталого з пекла. У виразності очей допоможе нанесення на верхню повіку білих тіней, покритих поверх чорними або світло-сірими тінями. Примітно що тіні можна використовувати при цьому будь-які: від розсипчастих до рідких.

Готичний макіяж. Накладні вії

Головне якість накладних вій, це підкреслення очей в готичному стилі. Звичайно якщо ви ніколи не використовували накладні вії, то переважно зробити професійний макіяж вій. Головне при цьому використовувати якісну туш, яка візуально збільшує об'єм вій. Природно якщо ви гот, то колір волосся, так само як і колір вій краще зробити чорним. Проте ж якщо ви вважали за краще зробити колорування, то і вії необхідно створити в тому ж стилі. Тобто зробити вії зробити ідентичними кольором колорованого волосся. Рекомендуємо використовувати бузковий або небесний колір туші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити