Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Парфумерія. Дізнайся правду

Буквально у кожного по своїх переконаннях є улюблений по функціях аромат. Наприклад Кейт Босуорт любить Vintage (від Jo Malone), Дженніфер Еністон обожнює Prada, Камерон Діаз захоплюється запахами духів Clean (від Brown Thomas), за словами Клаудії Шиффер їй підходять духи з туберози нотою. Такі актриси як Бейонсе, Брітні Спірс, Сара Джессіка Паркер - вони створили власні парфуми з ароматами, а поп співачка Дженніфер Лопес створила цілу лінію парфумерії з 8 різних ароматів.Особлива сфера, заснована на тонкощі ароматів - це серйозний бізнес, де в обороті мільярди доларів (річні обороти індустрії парфумерії досягає позначки в 16 мільярдів доларів). У дуже прибуткових і спеціально засекречених індустріях існують свої таємниці, краще які звичайним покупцям не знати. Навіть у такій вельми прибутково і особливо засекреченої індустрії існують таємниці, які краще вам так і не знати.

В першу чергу хочеться поговорити про ціни. Рідка маса, що знаходитися в красивих флаконах коштує не більше 3% вартості парфумів виробництва. Решту ж 97% часто бере на себе вартість маркетингу та упаковка, а також реклама. Також її роздрібна ціна складає чистого прибутку близько 95%. Простіше кажучи, хтось дуже не погано побудував бізнес і заробляє на бажаннях приємно пахнути.

Від більшої частини виною цього є наша наука, так як ми любимо аромати і велика їх частина з'являється не в садах, а в лабораторіях з високими технологіями. Вони виробляються їх хімічного способу здобутих молекул, а не з зірваних квітів або екзотичних рослин в саду.

У 1876 році відкрили синтетичні за своїми властивостями аромати, які в підсумку дали справжню революцію в парфумерному світі. Як у результаті виявилось, дуже коротке життя ароматів можна в принципі продовжити, а от саме його виробництво ставлять на конвеєрну основу. Таке відкриття істотно розширило можливості, при цьому сильно знизило відчутні витрати на виробництво, так як потреби в дорогій парфюмерії і витратах дорогих компонентів при цьому відпали.

Щоб створити один кілограм ефірної олії витрачають близько 750 кг. жасминовий квітів. У країні Франція він росте, тільки починаючи з серпня і закінчує рости в жовтні, але, тим не менш, його збирають в ручну з обережністю, щоб не зруйнувати відкритий на пару годин його бутон.

З трояндами справа йде начебто простіше. Її збирають також в ручну і лише на світанку. Але збір їх урожаю по собі священний і приємний. Один кілограм рожевого абсолюту в ціні може досягти 4000 фунтів, а його еквівалент синтетичного типу виробництва всього в 400. І чому ж парфумерна індустрія настільки сильно перейшла на синтетику, запитаєте ви.

Ніхто не користується пристрастю до духів, так як це роблять зірки. Відома акторка Джессіка Паркер вже отримала понад 2 млн. фунтів від своїх продажів парфуму Lovely, і вищезгадана Дженніфер Лопес (яка в 2003 році випустила сильний і успішний Glow аромат), заробила на цьому вже порядка 25 млн. фунтів.

Головний експерт з питань щодо парфумерії Chandler Burr стверджує: що зоряна недовговічність, а зокрема їх аромати впливають на їх якості, і всіх компонентах, що входять в їх склади.

Щоб ціна стала доступна всі зірки воліють економити на виробництві парфумів. Ну, або рвуться більше заробляти.


Якщо порівнювати з тонкими класичними ароматами парфумів Chanel № 5, які зберігають свій запах порядку 24 годин, то духи від сучасних виробників зірок не більше ніж ширпотреб.

Купити парфуми «леребріті» - теж саме, що і купити сукню на один сезон, а потім з ним розлучитися, - порівняв Burr.

Спокушені білбордами і величезними рекламами, а також іменами зірок, за часту ми приносимо додому флакон, після чого розчаровуємося. Якщо одні чарівні то інші можуть виявитися для нас черговим волхвуванням.

Якщо вірити думку експертів, це все можна пояснити тим, що після того як ви нанесете на вашу шкіру, то вони повинні відразу витися букетом ароматів різних запахів.

Найголовніші і тонкі прояви запахів відчуваються протягом перших 15 хвилин. Потім слідують за ним ноти, а завершує цей процес шлейфові ноти, які вже тримаються близько 12 годин.

Яскраві фотографії в журналах і телерекламного показах обіцяють нам багато всякого про неперевершеності і спокусливості - головне тільки купити їх парфум.

Коко Шанель одного разу помітила, що жінка є вищим ступенем самовпевненості і здатна думати, як ніби вона пахне настільки добре, що не користуватися парфумами вибору у них немає. Що в підсумку позначається на всьому іншому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити