Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Духи Шанель

Поклавши на зап'ясті невагомою краплею, зможете, весь день супроводжувати себе чуттєвим алюром, даючи шанс багатьом джентльменам на взаємність, які, проходячи повз і поправляючи волосся легким рухом руки, не пройдуть, не помітивши Вас. Це все про парфум, про зайвих уявленнях який не потребує, він примудрився стати легендарним майже відразу після появи його на прилавках. Супроводжуючий жінок не одну хвилин, а кілька десятиліть, став таким же брендом, як і чорні сукні, які з'явилися на світ завдяки такому ж імені однієї жінки з певною силою, що перевернула весь світ не тільки серед моди, а та парфумерії. І ім'я її Коко Шанель.Духи Шанель мають таке ж особливе значення, як і туалет. Кожна поважаюча себе жінка просто не може вийти без крапельки парфуму з дому. Її слова були вимовлені настільки переконливо, що їй просто-напросто вірили, і незабаром практично всі жінки світу несли запам'ятовується аромат на своїй шкірі, який ні в назві, ні в композиції не мав нічого спільного з раніше супроводжуючими елементами.

Габріель Шанель не особливо хотіла, щоб її твір духів Шанель було на щось схоже, коли жінки користувалися плоскими композиціями квітів, сильно звучать після нанесення, але могли занадто швидко вивітритися. Та й ім'я не особливо блищало оригінальністю, або відображало вмісту в ньому квіток, або несли у своїй назві щось любовно-нудотне. І раптом звичайний № 5, який був написаний на флаконі суворої форми на противагу до попередніх версій фантазії дамських духів. Якщо до появи Chanel № 5 парфумерія для жінок несла особливо простий запах, укладений в оболонку з особливим задумом, то такого роду духи руйнували всі стереотипи, представляючи собою багатющу, нераспознаваемой ароматичну з першого погляду мелодію, укладену в особливий флакон.

Особлива грає симфонія парфумерії, флакона Chanel № 5 ще з 1921 року, отримала свою любов за рахунок абстрактності, що вважається колись екзотикою. Ернест Бо будучи автором поєднував ноти іланг-ілангу з островів Комора, неролі з Граса і острова Реюньон ветиверії, створив справжню феєрію незвичайних географічних позначок, змішавши їх зі звичними акордами, у результаті вийшла справді хвилююча суміш коктейлю. А легендою цей запах зробила його грамотна реклама. Весь період свого існування з телеекранів і рекламних плакатів, поданням Chanel № 5 займалися визнані кінодіви - Катрін Деньов, Мерилін Монро, Ніколь Кідман, Кароль Буке.

Що вийшла поряд з № 5 у 1970 році і через рік вийшла № 22, встала цифра - 19. Chanel № 19 - особливо знайомі парфуми для жінок отримали свою назву від дати, коли народилася Коко Шанель, і були гідно оцінені молодими жінками.


Аромат особливої розкоші робить вечір затишним, огортаючи його прянощами східних мотивів - з'явився такий парфум у Chanel з 1984 року і його назвали «Coco» - ємко, просто і багатозначно.

Духи Шанель пройшли тимчасово випробування, і були дуже тісно зав'язані з ім'ям Шанель, її характером і цифрами. Час минув, і змінилися пріоритети, і колись обирана парфумерія Chanel зрілими дамами, то сьогодні на туалетному столі у юних дівчат красується витончено простий флакончик з ім'ям великого дизайнера Кутюр'є. Усвідомлення новим поколінням того що, роблячи ставку на класику - це безперечно виграш, якщо це ще й ім'я Chanel, а самі духи стають більш легкими, юними і свіжими як ніби вони рік від року молодшають.

Аромат «Allure» був випущений в 1996 році з нотами фруктів, що викликають асоціації з романтикою Парижа, і через десять років з'явився у виконанні східно-пряного назви «Allure Sensuelle».

Легкий і дзвінкий як вітер аромат парфуму «Chance», був спеціально розроблений для молодих дівчат, і з'явився він у 2003 році, пізніше розробники зробили ще один крок у юнацтво, і зробили «Chance Eau Fraiche».

У 2001 році придбали ім'я «Coco Mademouiselle» (в основу їх одночасно закладено молодість і вічний уклін мадмуазель Габріель) - яскраві духи, з особливою виразною композицією і характером, повністю відповідали стилю Chanel.

Починаючи з 1921 року і по сьогодні під знаменитим брендом Шанель, випустили чимала кількість різних запахів, а також і чоловічі версії духів. Звучать вони всі по-різному, але всіх їх об'єднує одна мета - допомогти жінці не залишатися непоміченою в натовпі, підкреслюючи її крихкість і силу духу, дозволяючи їй звучати стримано, розкішно і стильно. Практично теж, що робить зшите від Коко Шанель чорне плаття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити