Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мінеральна пудра

Мінеральна пудра - це косметика для проблемних типів шкіри.

Для власниць проблемних типів шкіри підбір косметики для них постає вже не тим задоволенням, що для дівчат у кого фізичні дані в нормі. У першу чергу ставиться сама переносимість певної косметики типом шкіри, яка ще й збуджена або роздратована. Від цього вона і не терпить зайвих хімічних елементів і відторгає їх. Фахівці на весь період лікування проблемних типів шкіри, рекомендують дівчатам утримуватися від тональних засобів (зроблених на рідкій основі) і рекомендують повністю перейти на мінеральні пудри. Але пудри повинні бути не простими, а особливими, що допомагають приховувати всі наслідки нездоров'я шкіри.

Спеціальні мінеральні пудри використовують ті, у кого шкіра без гострого акне може мати вроджену природну проблему, від якої позбавиться, буде практично неможливо. Їм залишається з нею лише миритися, доглядаючи за нею за допомогою придатних і високоякісних видів косметики. Для проблемних типів шкіри краще всього вибирати самі не мають проблем види мінеральної пудри.

Шкіра, маючи підвищену активність сальної залози, дуже швидко починає блищати. Якщо, постійно використовувати звичайні засоби для пудри, то на ній утворюється всім відома «штукатурка», яка буде блокувати шкіряні дихання і викличе роздратування. А значить що вимоги для такої пудри, це її Некомедогенний. По правді кажучи, вона потрібна всім, але ті, хто володіє нормальною шкірою, не надають особливої уважності читання етикетки на наявність в ній позначки «non comedigenic», а ті, у кого особливо проблемна шкіра краще не пропускати цей пункт.

Ще однією неприємною проблемою шкіри є скупчення в ній бактерій, які плодяться і активно розмножуються в особливо вологою і жирної середовищі, особливо тоді коли до обличчя торкаються руками, і на ній осідають пилинки, які наше око виявити не може. У першу чергу від пудри потрібно відсутності масел і вологи, а також наявність антибактеріальних компонентів, для сприятливого фону, сприяючого загоєнню ран і нищівного зловредні бактерії. Відсутність ароматів і гіпоалергенність - буде ще одним показником, на який варто звертати увагу при виборі пудри для проблемних типів шкіри. Дешевші види пудри можуть відрізнятися між собою різким сухим і характерно для пудри запахом, так і в особливо дорогі бренди можуть бути додані ароматичні композиції, і просувати свій продукт, який при цьому буде володіти приємним і тонким ароматом. Користуйтеся парфумом якщо Вам потрібно пахощів, а якщо захочете використовувати пудру то вона повинна бути максимально чистою, без природних домішок і всяких запахів синтетики.

Шукати такі види пудри можна в розділах мінеральної косметики. Особливим фетишем в останні роки стала саме мінеральна пудра - її виробляють, як високі марки, так і марки для мас-маркетів. Найчастіше маючи розсипчасту текстуру, рекомендують використовувати на чутливих видах шкіри. Особливість - природа мінералів, що протистоїть рослинного походження інших, найпоширеніших класів. До складу такої мінеральної пудри входить кілька різних мінералів, які пішли багатоступеневу очистку. Як основний елемент продукту обраний цинк, він бореться з проблемними типами шкіри в різних видах косметики і є постійним учасником формул мінеральних видів пудри.


Якщо ви зробили покупку мінеральної пудри для проблемного типу шкіри, то варто не забувати про такі речі як правильному нанесенні її на проблемні ділянки. Кисті і спонж перше потрібно часто мити, також чистити їх від пудри, і від утворився шкірного сала, а також від численних бактерій. Також якщо Вам приписаний курс лікування від вугрів, то при покупці лікувальної антибактеріальної пудри, вам варто використовувати одноразові тампони з вати. Наносити мінеральну пудру потрібно поплескуванням, а не втиранням.

Лінійка мас-маркет продукцій, а зокрема пудра для проблемних типів шкіри, її виділила Maybelline (а точніше її серія Pure Make Up), вона прекрасно підходить для молодих типів шкіри. Особливо хороші види пудри для проблемних типів шкіри випускає фірма Clinique, в її продукції не міститися гіпоаллергени та віддушки. Аптечні марки Vichy і La Roche-Posay відрізняються більш щільними текстурами укупі з гіпоалергенними. Хороші відгуки та характеристики серед мінеральних пудр отримала марки Lane Iredale, Bare Escentuals і марка професійної косметики МАС, які роблять розробки тільки в мінеральній косметиці. Демократичні марки Green Mama і L `Oreal а також люкс-бренди Chanel, Guerlain, Dior теж випускають мінеральну пудру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити