Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Перманентний макіяж століття

Перманентний макіяж століття дозволить вам не застосовувати декоративну косметику щодня і при цьому виглядати просто бездоганно. Перманентний макіяж століття робить очі значно виразніше і, звичайно ж, яскравіше. Такого роду процедуру виробляють жінкам різного віку. Процедура (перманентний макіяж століття) користується актуальністю серед жінок, які вважають за краще носити окуляри з тієї причини, що дуже вони витрачають масу часу для здійснення макіяжу.Щоб перманентний макіяж століття зробив ваші очі більш красивими, завдання майстра - розумно підібрати необхідну варіацію макіяжу, з урахуванням форми та розрізу очей жінки. Якщо ви - власниця круглих очей, лінія над зіницею не повинна бути надто товстою, потовщення переважніше виконати відразу ж після зіниці, як того вимагає перманентний макіяж століття. Також не радять змикати лінії нижніх і верхніх повік на зовнішніх куточках очей. Глибоко посаджені очі можна зробити значно більш яскравими за допомогою розумного підкреслення війкового краю, що і робить перманентний макіяж очей. Підняти «падаючі повіки» можна і за допомогою всім відомої стрілочки.

Для перманентного макіяжу століття підбирають різні кольори. Найактуальнішими відтінками є такі: чорний, темно-коричневий, темно-зелений, темно-фіолетовий, які обирає професійний перманентний макіяж століття. Темними кольорами підкреслюють саме верхню повіку. Для того, щоб підкреслити нижнє, підбирають більш світлі відтінки: сіро-коричневий, сірий, світло-коричневий. Колір для коригування нижньої повіки обов'язково повинен бути гармонійним з кольором призначеним для коригування верхньої повіки, чого вимагає якісний перманентний макіяж очей.


Процедуру (перманентний макіяж очей) проводять таким чином: за допомогою спеціалізованого апарату в шкіру, на глибину приблизно 1 мм, за допомогою тонких голок вводять абсолютно нетоксичний, але при цьому дуже стійкий барвник. У нинішніх салонах застосовують фарби тільки лише рослинного походження. Барвники, призначені для перманентного макіяжу повік, виводяться на поверхню шкіри і з плином часу просто на просто вимиваються. Через час можна виконати корекцію, що прописує перманентний макіяж очей.

Після здійснення процедури (перманентний макіяж очей) протягом доби не радять носити і лінзи. Звичну вам декоративну косметику не можна застосовувати ще протягом тижня. У перебігу першого тижня після виконання перманентного макіяжу також не можна здійснювати завивку вій. Процес загоєння проходить досить швидко, протягом тижня. Після загоєння колір ліній, виконаних на повіках, буде істотно відрізнятися від кольору, який вийшов одразу ж після здійснення цієї процедури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити