Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж смокі айс

Макіяж "Смокі айс" - самий модний нині візаж. Актуальність відомої техніки з гарним назву «димчасті очі» (макіяж "Смокі айс") НЕ персталі бути популярною вже чимало років. І цей факт зовсім недивний. Так як макіяж "Смокі айс", у разі якщо макіяж "Смокі айс" розумно виконаний, може підійти абсолютно для будь-якого випадку. Як кажуть, і в бенкет, і в світ, і в добрі люди! Але точно так само, як високий сам рівень універсальності техніки «дімчатих очей», так само і високий сам рівень складності її здійснення. Ми навчимо, як виконувати макіяж "Смокі айс" без надмірних зусиль!У цій техніці макіяжу "Смокі айс" тональний засіб являє собою полотно, так як головним акцентом виступають саме очі, з цієї причини шкіра повинна виглядати обов'язково матовою. Не радять застосовувати і мерехтливі частинки, що не вітає макіяж "Смокі айс". Досягти необхідного результату вам допоможе тон - легкий і дуже ніжний, раз оселившись в косметичці, він стане вашим вірним і незамінним помічником, преображающим макіяж "Смокі айс".

Тепер можна до основної частини, а саме - макіяжу очей. Якщо ви бажаєте виконати саме вечірній макіяж "Смокі айс", то наносите штрихи олівцем (чорним) повністю на все рухоме повіку, розтушовувавши їх при цьому пензликом аж до самої лінії росту брів. Якщо ж передбачається макіяж "Смокі айс" денний, то не слід надто захоплюватися олівцем - штрихів до середини століття цілком вистачить. Спробуйте олівець, призначений для очей, який дуже легко лягає і збереже просто бездоганний вигляд не менше дванадцяти годин. Для новачків, які виконують макіяж "Смокі айс" перший раз, такий олівець стане просто незамінний. Далі слід підвести внутрішню сторону нижньої повіки, для розтушовування також застосовуйте пензлик.


Поледующей етап - застосування тіней, без яких немислимий макіяж "Смокі айс". Підбирайте вугільно-чорні тіні для вечірнього "Смокі айс" і мідні, зелені або сині, фіолетові - для денного. Дует тіней найкращим чином підійде для формування ефекту димчастих очей.

Пам'ятайте про бровах! Акуратно причешіть їх і виконайте на них акцент за допомогою відповідних тіней, чого вимагає професійний макіяж "Смокі айс". Після застосуєте пару шарів чорної туші, яка надає віям об'єм. Застосовуйте гребінець для вій, це обов'язково допоможе уникнути ефекту так іменованих «лапок павука».

Завершуючи макіяж "Смокі айс", застосуйте перламутрові тіні під бровами, так ви додасте цілісному образу неповторне сяйво!

Додати коментар


Захисний код
Оновити