Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Емо макіяж

Емо-макіяж бажає випробувати кожен сучасний підліток. У сучасному світі існує безліч субкультур, однією з яких є емо - субкультура, яка і створила емо-макіяж. Її представники носять одяг в рожево-чорних тонах, сумки з безліччю значків. У них довгі чубчики і присутній пірсинг. Їх називають емокіди, які демонструють емо-макіяж.

Емо - музика відрізняється підвищеною емоційністю вокалу (від англійського emotion), музика в ній відіграє другорядну роль.

Чутливість і самовираження - це основні життєві принципи представників даної субкультури. У представників даного напрямку виробився свій стиль, особливості якого ввібрав і - це ранимі і сором'язливі люди, стать і вік яких важко визначається. В Європі їх називають «драматичними акторами суспільства», в житті вони заглиблюються в особисті переживання, в пошуки справжніх друзів і коханої людини, а також намагаються романтизувати смерть, що нагнітає емо-макіяж.

Головним засобом вираження своїх цінностей представники даної субкультури вибрали своє обличчя. Емо-макіяж - це свого роду таємничий і глибоко сумний образ.

Для створення емо - образу необхідні чорний лайнер, м'який олівець для очей чорного кольору, туш, пудра і тональний крем, чорні тіні для повік, яскраві тіні для повік (фіолетові, золоті, червоні), блиск для очей і губна помада, чого вимагає емо -макіяж.

Як нанести емо - макіяж.

Як і в будь-якому макіяжі, спочатку необхідно нанести на обличчя тональну основу. Це вирівняє колір обличчя і закріпить підводку, щоб вона не розтеклася, чого не сприймає і емо-макіяж.

Тепер за допомогою м'якого чорного олівця необхідно нанести товсту «стрілку» по нижньому століттю - від внутрішнього до зовнішнього куточка ока.

Після цього необхідно підвести складку верхньої повіки чорним лайнером і з'єднати її з нижньої «стрілкою», щоб емо-макіяж був виразний.

Тепер можна розтушувати чорні або дуже темні тіні по верхньому століттю від підстави вій аж до лінії підводки. Лінію основи верхніх вій також підведіть олівцем.

На лінію верхніх і нижніх вій можна нанести невелику кількість темних тіней і розтушувати їх.


На проміжок від лінії підводки до брови нанести тіні яскравого відтінку і розтушувати, як того бажає емо-макіяж. При бажанні можна такі ж яскраві тіні нанести і на нижню повіку, як би окреслюючи контур ока.

Блискітки на очі теж наносяться за бажанням, це справа індивідуальна.

Для ефекту обсягу на віях перед фарбуванням можна покрити їх шаром темних тіней. Потім нафарбувати тушшю в кілька шарів. Краще віддавати перевагу об'ємної туші, як радить емо-макіяж.

На губи можна нанести трохи блиску, слега.

Завершальний штрих - нанесіть пудру і виділіть за допомогою рум'ян овал обличчя.

Корисні поради для нанесення емо - макіяжу.

1. Емо-макіяж говорить: не бійтеся експериментувати. Можна спробувати підводку інших квітів, наприклад, темно-коричневу або темно-синю.

2. Можна наносити яскраві тіні безпосередньо навколо чорного контуру, а під саму брову накласти відтінок світлішими. Головне в емо - макіяжі, втім, як і в будь-якому іншому, не переборщити.

Емо-макіяж повинен бути темним і контрастним. І обов'язково лак для нігтів, звичайно ж, чорного кольору.

3. Для емо - макіяжу не підійдуть губні помади темних відтінків червоного і вишневого кольорів. Це прерогатива іншої субкультури (готичної). Краще використовувати помади світлішими, що вітає емо-макіяж.

4. Особа повинна виглядати здоровим, але не мертвотно - блідим. Підбирати тональну основу потрібно трохи світліше природного кольору обличчя (максимум один-два тони).

5. Рум'яна також потрібні не найяскравіші. Щоб не губитися у виборі відтінку підходящих рум'ян, виберіть на тон темніше тональної основи, як радить емо-макіяж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити