Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж 60 х

Макіяж 60-х - окрема сторінка в історії візажу. Історія макіяжу має такі ж періодичні особливості, як і вся історія в цілому. Розглянувши розвиток і особливості макіяжу в 20-е, 30-е, 40-е і 50-е роки, вже дізналися про вподобання модниць тих років і розкрили багато секретів краси.

Тепер же настав час заглянути в 60-і роки і спробувати зрозуміти, як же панянки тих часів воліли підкреслювати свою індивідуальність і красу.Мода і макіяж 60-х років аж до наших днів залишаються популярними й актуальними.

Цей період став свого роду переломом в історії розвитку моди. Тоді почали мінятися поняття жіночої краси і, звичайно ж, самі поняття стилю і краси в цілому. Тоді в моді були жінки «підліткового» типажу з худорляву статуру. І 35-річна мама, і її 17-річна донька виглядали практично однаково, використовуючи макіяж 60-х. Це був час зародження молодіжної моди, яка своєю яскравістю змогла підкорити і більш старше покоління. Саме в 60-ті була створена міні-спідниця і худенькі і стрункі фігурки в сукнях - міні замиготіли на численних міських вулицях, а доповнив їх макіяж 60-х. У моді був абсолютно простий крій, геометричний малюнок і яскраві кольори. До речі, модою на пластикові намиста, об'ємну біжутерію, високі чоботи і великі окуляри ми також повинні бути вдячні періоду 60-х. Елегантність і розкіш упереміш з новомодними тенденціями течії хіппі зародили неповторний стиль, який асоціюється з тим періодом, яким відрізнити макіяж 60-х.

Навіть сучасні дизайнери в більшості своїй користуються ідеями і елементами моди 60-х, вміло і по-своєму оригінально переплітаючи їх у сучасну індустрію краси.

Основна тенденція моди тих часів - це акцент уваги на чомусь одному, причому це стосувалося як одягу, так і макіяжу. Якщо Ви вирішили повернутися до стилю 60-х років, то зупиняйте вибір на одній зухвалою речі, а доповнюйте свій образ макіяжем у дусі того ж періоду. Макіяж 60-х характеризується акцентом або на губах, або ж тільки на очах.


Макіяж 60-х був модним завдяки «ефекту невинності» - коли на очах малювали стрілки, підводили вії тушшю, роблячи таким чином акцент на очі.

На віки наносили світлі тіні з ефектом блиску, а на складку століття - темні тіні. Таким чином візуально заглиблювався погляд. Далі за допомогою підводки проводилася насичена лінія по лінії верхніх вій, а тонкий хвостик виводили. Малювати стрілки в макіяжі - справа досить тонка, тому якщо немає відкоригованих навичок їх нанесення, можна спочатку «намалювати» стрілку тінями, а потім обводити її олівцем або підведенням, чого вимагає макіяж 60-х.

Вії накрасьте обов'язково в кілька шарів, а перед фарбуванням їх бажано або завити, або ж приклеїти накладні. Тоді Ваш образ дійсно буде відповідати стилю 60-х.

На обличчя нанесіть світлий тон, сховавши акуратно все дрібні недоліки шкіри під тональним кремом, щоб макіяж 60-х був бездоганний. Вирівняйте колір за допомогою пудри, але не варто забувати про природність.

Вилиці підкресліть злегка за допомогою світлих відтінків іскристих рум'ян.

Губи переважно нафарбувати помадою світлих відтінків, ідеально підійдуть відтінки бежевого. Також нанесіть блиск в центральну область губ, чого вимагає макіяж 60-х. Таким чином Ви досягнете ефекту ніжних і в той же час сексуальних губ, а ось користуватися контурним олівцем для губ не варто, він зробить макіяж грубим, і загубиться ефект невинності та ніжності, що зіпсує естетичний і витончений макіяж 60-х.

Додати коментар


Захисний код
Оновити