Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж 90 х

Макіяж 90-х і помада коричневих відтінків

Такі популярні відтінки помади, як шоколдано-бордовий у знаменитої Дрю Берімор, або ж темно-бежевий - як у Сінді Кроуфорд, були головними акцентами в гламурному макіяжі дев'яностих років. Бажаєте досягти ще більшого ефекту схожості? Тоді обов'язково обведіть губи спеціальним кремоподібним олівцем, який, зрозуміло, на один тон темніше основного кольору вашої губної помади, чого вимагає макіяж 90-х. Макіяж дев'яностих років характеризується змішанням всіляких стилів.Особливість способу того часу така: гранж, деяка награна неохайність, потім - повне змішання всіх стилів, в тому числі і натуральна свіжість, з'являються акценти на індивідуальність. Обличчя виглядає так, як ніби тільки вмите, нещодавно з душу, досить свіже і дуже природнє, з невеликим глянцем, чого домагається макіяж 90-х. Зачіска також відрізняється різноманітністю фарб і всіляких форм, популярна стрижка «Рашель», в моді довго тримається кінський хвіст, широко використовуються стрижки «під пажа» і буйні кучері, що воліє макіяж 90-х. Уособленнями даного напрямку можна вважати Кортні Лав, Бьорк, Дженніфер Аністон, Шарон Стоун, Джулія Робертс та ін

Як всім відомо, в колишньому Радянському союзі досить якісну косметику було практично не дістати, а якщо й існувала така можливість, то тільки в спеціальних валютних магазинах, що працюють за типом "Берізки", куди простим смертним було ні за що не потрапити, тому макіяж 90 -х своєрідний і по коштах. Абсолютно всі жінки того нелегкого часу із захватом мріяли про косметику Lancome і упакованих у незабутні синьо-блакитні коробочки пудрі і помаді від Dior. Хороша імпортна косметика стала з'являтися у вільному доступі тільки в дев'яностих роках і макіяж 90-х перетворювався поступово.


Ще одним з обов'язкових предметів жадання були унікальні рум'яна "Este Lauder" зі спеціального фірмового магазину, куди також можна було потрапити тільки лише по спецпріглашеніям. Через кілька років досягти модного образу стало набагато простіше, і макіяж 90-х став більш полегшеним і доступним. Весь ринок став завалений дешевими марками самої різної косметики. Чого тільки коштували одні тільки набори виробництва Ruby Rose, а адже вони гарантували модницям ультрамодний макіяж 90-х. Одним з необхідних атрибутів - це голосно кричущі кольорові лаки для нігтів. Надзвичайною любов'ю користувалася недорога американська марка KiKi, яка випускала виблискуючі різними блискітками лаки самих диких відтінків, і відповідної якості, хоча макіяж 90-х це анітрохи не псувало.

Додати коментар


Захисний код
Оновити