Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Темний макіяж очей

Темний макіяж очей обов'язково підійде Вам, в незалежності від типажу Вашого обличчя, форми очей, кольору шкіри, кольору очей і волосся. Темний макіяж очей називають загадковим. У ньому використовуються темні, практично чорні відтінки тіней і, звичайно ж, туш, без якої неможливий темний макіяж очей. Темний макіяж очей акцентує увагу на очі.Темний макіяж очей і основа

Темний макіяж очей вимагає грунтовно підготувати обличчя. За допомогою тонального крему і пудри добитися ідеальної, але природної гладкості. Це потрібно тому, що темні очі можуть підкреслити наявні недоліки Вашої шкіри. Тому особливо ретельно підберіть тональну основу, щоб вона точно підходила під колір шкіри Вашого обличчя і ваш темний макіяж очей був ідеальний. Розподіляти тональну основу потрібно злегка вологою губкою по обличчю, доходячи до лінії під підборіддям і кордони волосся.

Пудру нанести на тон світліше тонального крему, таким чином Ви зможете освіжити обличчя і створити бездоганний темний макіяж очей. А ось темною пудрою можна виділити підборіддя, вилиці і крила носа. За допомогою цієї невеликої хитрості Ви зможете добитися ефекту об'ємності і візуально звузити широкі ділянки на обличчі. Якщо скористатися ще й рум'янами, то ефект свіжості значно посилиться, а темний макіяж очей стане більш виразним. Кольору рум'ян можна підбирати будь - від світлих (рожевих відтінків) до насичено - темних (червоних відтінків). Тільки обов'язково потрібно згладжувати краї, щоб перехід від рум'ян до тону шкіри був плавним.

При нанесенні пудри не забудьте пройти губкою по століть, складці в куточку очей і губ. Це дозволить надалі тіні і помаду нанести більш рівномірним шаром і зробити чарівним темний макіяж очей. У виборі помади орієнтуйтеся на відтінок шкіри і одяг, в якій Ви будете. При виборі Вашої колірної гами потрібно не забувати, що ніжні відтінки косметики молодят, а ось насичені тони роблять Вас більш сексуальною і яскравою. Для визначення оптимальних відтінків підходящих Вам рекомендується пройти спеціальний тест, що визначає так званий кольоротип Вашої зовнішності.


Темний макіяж очей: основні акценти

1. Потрібно підвести очі чорним олівцем, після цього нанести матові тіні насиченого відтінку на верхню повіку. Чудово підійдуть самі темні та насичені відтінки коричневого, сірого або синього кольору, що підказує темний макіяж очей.

2. Шкірну складку очі краще підфарбувати в перехідній тон. Тут колір тіней підбирається з урахуванням колірної гами Вашого одягу або кольору Ваших очей. Не забувайте, що тіні по колірній гамі повинні поєднуватися ще й між собою, як того вимагає темний макіяж очей.

3. Вії теж потрібно підфарбовувати темною тушшю, підійде чорна, темно-синя, темно-сіра. Особливу увагу при фарбуванні вій приділяти потрібно верхнім віям, їх нафарбувати потрібно не в один шар, як того бажає темний макіяж очей. Причому перед нанесенням наступного шару упевнитися, що попередній шар вже висох. Для поділу злиплих вій, якщо такі є, варто розчесати їх спеціальною маленькою гребінцем або жорсткої щіточкою.

Арабська, класичний або авангардний темний макіяж для очей.

Якщо Вам потрібно потрапити на урочистий захід і Ви хочете виглядати там особливою, то скористайтеся класичним темним макіяжем очей. Такий темний макіяж очей дозволить виділити Ваші очі, підкреслити їх виразність і підсилити ефект Вашого погляду.

Ще одним видом темного макіяжу очей можна вважати арабська, або ж східний макіяж. Такий темний макіяж очей прекрасно підходить жінкам східного типажу, однак і європейські жінки з карими або зеленими очима, а також темним волоссям можуть вдало користуватися ним. Цей вид макіяжу можна використовувати як вечірній варіант і як оригінальний варіант для романтичного побачення.

Молодь зараз активно користується ще одним видом темного макіяжу очей - це так званий авангардний темний макіяж очей. Такий макіяж очей увазі широке використання чорного кольору в щоденному макіяжі. У такому випадку важливо не забувати, що й увесь інший образ повинен відповідати такому стилю - і одяг, і аксесуари, і макіяж. До місця в даному випадку будуть обробки на одязі або прикраси зі шкіри та металу, що вітає темний макіяж очей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити