Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Техніка макіяжу очей

Техніка макіяжу очей підвладна навіть любителю візажу. Очі відображають наш настрій, наші почуття, наш характер. Багато чоловіків більшу увагу звертають не на груди і стрункі ноги, як прийнято вважати, а на очі, вважаючи їх більш привабливими. Тому техніка макіяжу очей - перше, що повинна засвоїти леді.

Напевно, саме тому більшість жінок намагаються виділити очі і підкреслити їх красу безліччю способів. Професіонали, які займаються макіяжем і яким підвладна техніка макіяжу очей, знають безліч секретів макіяжу очей, за допомогою яких будь очі можна виділити і створити магічний погляд. Відкриємо завісу деяких професійних секретів.1.Техніко макіяжу очей: підготовка

Зазвичай очі фарбують в кінці процесу нанесення макіяжу. Перед нанесенням декоративної косметики необхідно очистити шкіру повік, нанести крем і почекати, поки він вбереться, про що попереджає техніка макіяжу очей. Якщо в області очей є набряки, краще зняти її перед нанесенням макіяжу. У такому випадку на допомогу можуть прийти відвар ромашки, а також заморожений зелений чай.

Якщо є час, можна скористатися спеціальним антіотечним кремом, який використовує техніка макіяжу очей. Дія його, звичайно, довше ніж у народних коштів, але він досить ефективно знімає втому і набряки. А поки крем виконує свої чарівні функції, можна зайнятися шкірою обличчя і вирівняти колір.

2.Техніка макіяжу очей: брови

Доглянуті і акуратні брови зможуть задати правильний тон всьому Вашому макіяжу. Адже не тільки нафарбовані віка й вії входять в поняття макіяжу очей. Бровам також потрібно приділяти увагу, що і робить техніка макіяжу очей. В залежності від моди, брови техніка макіяжу очей робить тонкими або широкими, проте, в першу чергу, форма брів повинна підходити до Вашого особі. Правильна лінія брови повинна йти на рівні внутрішнього куточка ока і закінчуватися трохи далі зовнішнього краю. Найвища точка брови повинна бути на рівні перетину неіснуючих ліній від перенісся до зовнішнього краю ока, а також від крил носа вгору.

Перш ніж наносити макіяж на очі, потрібно переконатися, що форма брови правильна і підходить Вашому особі, про що попереджає техніка макіяжу очей. Якщо в цьому є необхідність, то потрібно видаляти зайві волосочкі. Брови потрібно розчісувати спеціальним гребінцем або щіточкою у напрямку їх росту. Товщина брів повинна бути природною, тонкі брови нині не в моді, що підтверджує і враховує техніка макіяжу очей. Якщо потрібно зафіксувати форму брів, це можна зробити за допомогою звичайного гелю для волосся.


Якщо в цьому є необхідність, брову можна злегка підфарбувати. Рада фахівців - професіоналів - не потрібно фарбувати брови чорним олівцем або ж чорними тінями, так як це виглядає не зовсім природно, тому таку операцію не виробляє техніка макіяжу очей. Краще скористатися темно-коричневими або ж темно-сірими тінями. Нанести акуратно точковими рухами під волоски брів на шкіру і злегка розтушувати.

3.Техніка макіяжу очей: повіки

Макіяж століття наноситься за допомогою тіней. Перед нанесенням тіней рекомендується скористатися тональним кремом або основою під макіяж, в іншому випадку тіні можуть накластися нерівномірним шаром і скотитися, не протримавшись на століттях досить довго, чого не допустить техніка макіяжу очей. Пудру на віка наносити не обов'язково, це зайве.

При повсякденному макіяжі можна користуватися природними відтінками тіней. До прикладу, на внутрішній кут ока можна нанести світлі (сірі або білі) тіні, а під брову - зелені, коричневі або перлинні. Якщо потрібно візуально збільшити очі, тіні розтушовують від центру століття догори. Цей грим дозволяє підтягти обличчя, зробивши Вас набагато молодші. Щоб очі стали виразнішими, покладіть під брову такі ж тіні, як і у внутрішній кут очей. Підводка для повсякденного макіяжу не доречна, проте якщо Ви все ж вважаєте за краще користуватися їй в макіяжі, наносите лінію максимально близько до підстав вій. Так Ви досягнете візуальної густоти вій, що гарантує техніка макіяжу очей.

Для вечірнього варіанту макіяжу віддавайте перевагу більш темним відтінкам тіней. Їх можна наносити на верхню повіку і розтушовувати по складці. При цьому важливо нанести темні тіні на повіку і розтушувати по складці. Це невеликий секрет професійних візажистів. Повіку під бровою, а також внутрішній куточок ока можна виділить світлими блискучими тінями, що і робить техніка макіяжу очей. По лінії росту вій можна намалювати контур за допомогою олівця або лайнера.

4.Техніка макіяжу очей: вії

Густа пелена довгих вій стане прикрасою будь-якого макіяжу очей. Перед фарбуванням вії можна завити спеціальними щипчиками. Після цього можна наносити перший шар туші. Зробити це краще зигзагоподібними рухами, щоб захопити і прокрасити кожну вію. Для повсякденного макіяжу очей цього достатньо. А якщо Ваш макіяж вечірній, то можна нанести ще один шар туші, тільки важливо попередньо переконатися, що перший шар добре висох. А коли висохне і другий шар туші, вії можна акуратно розчесати спеціальним пензликом. Так Ви зможете розділити злиплі реснички і прибрати непотрібні грудочки.

Професійна техніка макіяжу для очей не так вже складна, як може здатися на перший погляд. Основне - це використовувати якісну косметику, не переборщувати з відтінками кольорів, особливо яскравих і знати міру. Макіяж повинен бути акуратним, зробленим у Вашому стилі і найголовніше, доречним. Тоді він зіграє Вам на руку, вміло підкресливши достоїнства Вашої зовнішності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити