Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мінеральна косметика

Зробивши невеликий соціальне опитування у знайомих і подруг, я зрозуміла, що про властивості і самої мінеральної косметики їм відомо дуже мало. У кращому з випадків про неї представляють смутно. «Колись, десь, хтось розповів». Мені здається, що і не пройде пару років як про цей продукт підуть більш глибокі чутки, і він знайде свою аудиторію. Не дарма вся Америка, сидить на мінеральних видах косметики. Також я не думаю, що їй колись вийде витіснити з ринку традиційну для людей косметику, але спробувати потіснити цілком можливо.

На мій погляд, мені здається у них досить різні пріоритети та завдання. Особлива традиційна декоративна косметика використовується для відеозйомок, фотографій, або для «виходу» на люди. Найчастіше тоді, коли ви можете витратити пару годин на те щоб виглядати бездоганно. А мінеральна косметика - використовується кожен день. Особливо якщо вранці у вас є трохи більше 15 хвилин, щоб себе привести в порядок. Це суто моя думка, яке у мене склалося після користування мною косметикою на основі мінералів. У магазинах Інтернету повно фотографії, що показують «до і після». На цих фотографіях косметика на основі мінералів (зокрема макіяж), може позмагатися з аналогами кращої люксової косметики. Ще одним важливим для мене фактором - став фактор мого обличчя під мінералами, воно не виглядає як маска. Заздрячи завжди дівчатам вміє добре накладати тональний крем, так що видно тільки рівну і красиву шкіру.

Мінеральна косметика - краще і самий чистий природний продукти, застосовувати який ви можете на вашій шкірі. Вона черпає свої натхнення з природи мінералів і всіх неорганічних пігментів, ретельно подрібнених і очищених до тонкої пудри. Коли змішувати різні мінерали, в результаті чого можна отримати нескінченні моря нових ефектів і кольорів. Деякі з мінералів мають матову основу, а деякі сильно на сонці мають блиск, а також деякі з них мають різнокольорові переливання іскорок.

Чим же мінеральна косметика така приваблива?

Знайти відповідь можна за декількома пунктами:

1. Мінеральна косметика хороша для особливо чутливих типів шкіри.


Жінки чи дівчини ті, у кого шкіра властива до особливої чутливості, на їх вулицю, нарешті, прийшло свято. В основі їх рідких складових містяться безлічі складних інгредієнтів не натуральної основи, які призводять шкіру в стан роздратування і дисбалансу. Багато жінок борються алергією, прищами, засміченими порами і сухістю, які викликаються після застосування препаратів недобросовісної розрекламованої косметики. Мінеральна косметика сама по собі проста, і має саму природну форму, дозволяє Вам виробляти турботу про вашій шкірі, не створюючи їй додаткових проблем.

Продукти, в основі яких мінерали не містять ароматичних добавок і консервантів, і добре підходять до будь-яких типів шкіри, навіть до найбільш чутливим. Гарна перспектива для зрілих типів шкіри, і добре справляється з почервоніннями і прищами.

2. Природний зовнішній вигляд після застосування мінеральної косметики.

Основа виглядає більш природно, якщо в ній є мінерали, навіть при будь-яких типах освітлень. Вона вирівнює і пом'якшує тону шкіри, приховує м'яко всі її недоліки, а також при цьому не виглядає як маска. За рахунок своїм очищеним мінералам, косметика на основі мінералів надає Вашому обличчю здоровий і природний вигляд.

3. На шкірі після застосування мінеральної косметики не виникає неприємних відчуттів.

Традиційна косметика для деяких жінок в більшості випадків схожа на маску або занадто важка. Сама структура мінеральної косметики за визначенням легше. Мінерали пудри дають шкірі дихати і не закупорюють її пори. Також багато жінок говорять, що з величезним задоволенням відмовляються від тональних кремів з важкої основою рідини.

4. Зморшки не поглиблюються.

Наявність зморшок, ліній або складок у Вас на обличчі, звичайна косметика в більшості випадків після застигання створює ілюзію ще більш глибоких. А мінеральна косметика своїми мінералами забезпечить вашій шкірі молодість і сяйво, якими славилася ваша юність.

5. Натуральна сонячна захист.

На думку дослідників, сонце служить причиною старіння № 1. Так як мінеральна косметика в основі містить окису цинку, які надають природний захист. Близько 95% всіх коштів на основі мінералів містять фактор такого захисту. У спеціальних сонцезахисних засобах використовують комбінації оксиду цинку або діоксидів титану. Перший більш активний проти ультрафіолету «А», а другий - ультрафіолету «Б».

Мінеральна косметика зроблять Вашу шкіру красивою!

Додати коментар


Захисний код
Оновити