Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Плями після прищів

Угри, прищі, чорні точки багатьох з нас турбують не сильно, всім же іншим вони просто отруюють життя, іноді роблячи існування просто не виносяться. Я не краплі не брешу, тому як, несподівано з'явившись рясними розсипами на обличчі, прищі не викликають болю, порівняно з тією яка виникає при серйозних захворюваннях, але псують самооцінку і зовнішній вигляд людини настільки, що він може відмовитися від спілкування з іншими і взагалі відмовиться дивитися в дзеркало.

Крем від прищів, звичайно, дуже популярний засіб, але для маси людей абсолютно мало ефективний. На жаль, не дивлячись на велику кількість рекламних обіцянок, поки не існує універсального засобу боротьби з плямами після прищів, яке вирішувало б проблему назавжди в не залежності від причин появи прищів їх особливостей і кількості.

У період з підліткового віку до, приблизно, 20 років, причиною виникнення плям після прищів є забрудненість шкіри. В Т-зоні підступи сало виробляється в надмірних кількостях, на нього налипає всюдисуща пил, бруд і інфекції проникають у шкіру від дотиків, а для дівчаток типово користуватися дешевими тональними засобами. Ось і результат, ніс, лоб, підборіддя - рясно посипані висипом вугрів або плямами після прищів.

Основним способом боротьби з плямами після прищів в такому віці має стати ретельне очищення шкіри, і усунення жирного блиску від надлишку шкірного сала. Засоби по догляду за шкірою для підліткового віку не повинні містити жирів і масел, вони є відмінним живильним середовищем для розмноження бактерій. Повинні бити легкими, не закупорюють пори, що не заважають надходженню в шкіру кисню. У той же час вони не повинні пересушувати шкіру, а інакше вона почне виділяти ще більше шкірного сала, таким способом захищаючись. Вже тривалий час можуть похвалитися позитивними відгуками про себе марки: Garnier («Чиста шкіра» матуючий денний крем, нічний гель), L'Oreal (Pure Zone очищающий розігріваючий гель-крем глибокого впливу), Clerasil креми загального і точкового застосування і т.д .


Але після 20, коли, здавалося б, все "гормональні війни" вже позаду, прищі і плями після прищів не поспішають покидати обличчя жінок і чоловіків. Ні-ні, та знаходиться на шкірі одиночне запалення, причому, іноді досить значного розміру. Найчастіше, причиною появи їжею в цьому віці є понад чутливість шкіри, її потрібно просто терміново заспокоїть, тим самим істотно і різко знизити розміри прища. У таких випадках застосовують аптечні засоби точкового нанесення різних серій, і протизапальні преміум-клас креми. Буває коли доводитися боротися з недоліками шкіри по всьому обличчю разом з купорозом і загальної червоністю. У такому випадку потрібен зволожуючий легкий крем усуває мікровоспаленія, наприклад компанія Vichy пропонує матуючий денний крем і нічний гель серії Normaderm або теж саме від виробника La Roche Posay серії Rosaliac. При виборі таких засобів обов'язково віддайте перевагу легким текстурам, які зволоженням компенсують підсушує.

Засобом проти плям після прищів краще користуватися в нічний час доби, коли шкіра відновлюється, а вдень можна комбінувати засіб з яким або легким тонуючим засобом. Якщо без оного абсолютно не обійтися, зверніть увагу на матуючий, зволожуючий крем від акне, який позиціонується виробниками в якості основи під макіяж, це дозволить вам витрачати менше часу на ранковий туалет.
Якщо після тривалого часу застосування коштів від плям після прищів не спостерігається бажаного ефекту, а прищі угнездились на нижній частині скул, на якій не присутня таке кількості сальних залоз як у зоні-Т, проблема, як правило, прихована в захворюваннях, печінки, кишечника або інших внутрішніх органів. У такому разі, потрібно відкинути всі спроби лікування кремами і пройти обстеження у лікаря, для призначення коштів з усунення прищів або плям після прищів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити