Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кольорові лінзи для очей

Кольорові лінзи для очей зроблені з м'якого матеріалу ультратонкої основи. Спеціально розроблені кольорові лінзи для очей, щоб забезпечувати максимальні види комфорту на протязі всього дня. Їх відрізняють від звичайних лінз на прозорій основі лише їх квітковий малюнок, внесених всередині контактної лінзи для очей, так що фарба не стикається з вашою рогівкою, а це означає, що вона абсолютно нешкідлива для ваших очей. Слід використовувати кольорові лінзи для очей тільки в зазначені терміни. Рекомендується знімати кольорові лінзи для очей, коли лягаєте спати.На сьогодні кольорові лінзи для очей це лише модний аксесуар. Тим, хто хоче поміняти колір своїх очей можна надіти кольорові лінзи, не має значення є у вас проблеми із зором чи ні.

Догляд за таким типом лінз практично такий же, як і за звичайними корригирующими лінзами. Також нещодавно з'явилися в асортименті та контактні кольорові лінзи для очей Frash Look One Day, які просто не потребують догляду. Ви просто носите лінзу один день, після чого викидаєте. Це не тільки зручно, але й добре підходить для людей, які користуються лінзами щодня, але й ті, хто рідко.

На сьогоднішній день є два типи лінз кольорового забарвлення. Перший тип лінз це ті кольорові лінзи для очей, які кардинально змінюють ваш колір очей. Тому їх і називають кольоровими. А другі кольорові лінзи для очей це ті, які допомагають посилити той колір очей, який Вам дістався від природи. Вони піднімають насиченість і відтінок очей. Тому їх називають відтіночними.

Яку з конкретних контактних лінз вибрати залежить в багатьох факторах, одним з яких є саме натуральний колір ваших. Якщо у вас чорний, коричневий, коричневий кольори то вам дуже добре підійдуть кольору контактних лінз, повністю змінюють колір. Очі з більш світлими кольорами, такі як сині, блакитні і сірі то для них можна вибрати оттеночние кольорові лінзи для очей. Такими лінзами посилюють природні кольори очей і надають їм глибину погляду або змінюють відтінок, роблячи їх дуже виразними.

Для особливо світлих очей з величезним успіхом підійдуть контактні кольорові лінзи для очей вищеописаних лінз. Використовуючи їх, ваші очі зміняться кардинально.

Існують також і особливо спеціальні кольорові лінзи для очей, з їх допомогою часто шокують оточуючих людей, вони зраджують Вас до невпізнання. Такі лінзи маркуються як Crazy і Wild Crazy.

Кольорові лінзи для очей також можуть бути з діоптріями або без неї. Без діоптрії контактні кольорові лінзи для очей підходять усім, а лінзи зі спеціальною корекцією зору носяться, як і будь-які інші звичайні лінзи.

Сам по собі шар кольору ніяким чином не впливає на сприйняття кольору, а також не впливає на зорову гостроту. Так як фарба не концентрується на рогової очної оболонці, так як вона знаходиться у внутрішньому шарі лінзи.

Кольорові лінзи для очей бувають складними і перекривають.

Складні контактні кольорові лінзи для очей зазвичай мають три кольори, що переходять плавно одна в одну. Таким переливом кольорів можна зробити ваш погляд дуже привабливим і незвичайним.

Перекривають кольорові лінзи для очей в їх забарвлених шарах не надають відтінків, а просто перекривають природний колір райдужних оболонок. Фарба просто наноситься звичайним шаром звичайного суцільного плями. Вона повторює райдужний малюнок оболонки людини. Роблячи їм натуральний колір. І має один колір.

Також існують декоративні лінзи «Crazy» (божевільні) і (дикі очі) «Wild Eyes», ці кольорові лінзи призначаються, як можна зрозуміти по їх назві для особливих випадків їх носіння. У них також є відмінності особливих кольорів і форм малюнків.

Також існують лінзи з очима «інопланетянина», «котяче очі» та інші. Шар кольору у таких лінз настільки щільний, що побачити натуральний колір очі практично неможливо. Щоб світло в такі кольорові лінзи для очей надходив нормально у них залишають маленьку ділянку по центрі незабарвленим, але якщо будуть сутінки (коли зіниця розширюється), то стає видно менше, так як він заходить за забарвлену зону.

За улюбленими типами контактних лінз потрібно доглядати, неважливо вони декоративні або оттеночние. Ті лінзи, які потрапляють під категорію відтінкових їх носять цілий день, а якщо носите перекривають кольорові лінзи, то їх носіння найкраще для вас буде обмежити в 4-5 годин. Але не забувайте про те, що вночі будь-які типи лінз необхідно все, ж знімати.

Бережіть кольорові лінзи для очей в спеціальних контейнерах, наповнених спеціальними стерилізують розчинами. Також, незалежно від виду ваших лінз, раз на пару тижнів піддавайте їх очищенню.


Купувати кольорові лінзи для очей потрібно тільки в спеціальних установах з продажу оптики. До того, як проведете першу покупку, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем офтальмологом: він зможе чітко визначити, чи потрібна вам корекція, а також визначити параметри ваших очей (відстань між центрами та інше), і перевірить нету чи алергічних реакцій. Якщо протипоказань не виявлено, то він допоможе вам правильно підібрати відтінок і колір, використовуючи набір примірочних лінз.

Навчиться користуватися будь-яким з типів лінз не дуже складно. Вперше вам їх одягне лікар, а далі ви будете робити все з інструктажу. Одягати потрібно тільки маючи очищені руки. Найкраще це робити на поверхні столу з чистою основою (якщо лінза впаде).

Використовуючи спеціальний Пінтер, розташуйте вашу кольорову лінзу для очей на середньому або вказівному пальці, і стежте так, щоб лінзу не перекинулася навиворіт. Далі, злегка допоможіть іншою рукою (такими ж пальцями) відтягніть нижню повіку, приблизно від центру очі. Після того, як розташуйте лінзу паралельно поверхні вашого очі, подивіться вгору і дуже акуратним рухом покладіть в око лінзу. Ніяких дій тисняви виконувати не потрібно.

Акуратно закрийте очей, подивіться в різні сторони, і зробіть круговий рух очі. Якщо дискомфорту не відчуєте, значить, кольорові лінзи для очей стали на своє місце (буде тільки маленьке відчуття, що у вас в оці щось є). Такі ж дії виконайте з другим оком і вставленим другий лінзи.

Коли будете надягати кольорові лінзи для очей, не рекомендується наносити на обличчя макіяж. Якщо ви будете все ж робити макіяж, терти очі не можна, так як після цього лінза може випасти.

Кольорові лінзи для очей - дуже зручний і досить дешевий спосіб, якщо ви хочете кардинально змінити себе і свій імідж. Носіть кольорові лінзи для очей і скоряйте серця чоловіків лише тільки одним поглядом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити