Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Натуральна косметика з Болгарії

Представляємо Вам натуральну косметику природи Bio Fresh з однієї з країн Європи. Косметика з Болгарії екологічно чиста. Вся вироблена косметика відповідає вимогам і не містить консервантів, штучних барвників, добавок синтетики, парфумерних ароматів і нафтопродуктів. Така косметика виробляється без додавання у виробництві інсектицидів, пестицидів, хімікатів. Такого роду косметику виробляють з отриманих екологічним шляхом інгредієнтів з чистих плантацій рослин в Болгарії. Після використання самих чудотворних і неймовірних компонентів проти ваших зморшок кращі лабораторії знову повернулися назад до природних підстав.

Утворені шляхом еволюції натуральні сполуки в лікарських травах і рослинах, за своїми якостями в багато разів перевершують штучно створені копії в лабораторіях. Bio Fresh - це тільки спеціальна натуральна косметика і у виробництві вона налічує лінії: «Люкс» класу косметики «Rose oil of Bulgaria», «Олива», «Лаванда», «Болгарська Роза» та інші.

«Люкс» клас косметика, (anti-age «Rose oil of Bulgaria») і косметична лінія «Болгарська Роза».

Не дарма троянду називають царицею квітів. Ці квіти приносять насолоду і радість не тільки для ваших очей а і мають хороші цілющі якості. Її безцінні масла і рідини, які можна отримати з пелюсток ароматних троянд, в народі відомі як пом'якшуючі та протизапальні засоби, також стимулюють регенерацію в'янучих і ушкоджених клітин вашої шкіри.

Натуральна косметика anti-age «Rose oil of Bulgaria» у своєму складі має 100% інгредієнти органіки, які отримані з рослин фізичним шляхом. Вони вирощуються в чистих екологічно районах і при їх вирощуванні не використовуються хімічні добрива та пестициди. Болгарське масло троянди міститься у всіх продуктах цієї серії і вважається одним з найцінніших масел троянди в світі.

Серія «Rose oil of Bulgaria» - це натуральна косметика для вашого обличчя, що має омолоджуючі дії. У цю серію входять кошти: біо еліксирів і ультра ліфтингу, концентрат для очей на біо основі проти зморшок, що омолоджує сироватка з біо основою, а також біо концентрат води троянди. Великим плюсом такої косметики є відсутність в ній гормонів. Її без проблем можна використовувати для попереджувальних дій проти старіння вашої шкіри в ранніх від 25-ти до 30-ти літніх віків, якщо у Вас немає алергії. Також її використовують і для ефекту омолодження для зрілих типів шкіри. У «Люкс» клас натуральної косметики входить компонент Amporin - перший реструктурованих і зволожуючий активний інгредієнт, проделавший неможливе в косметичному догляді за вашій шкірі, а також в цей клас входить інгредієнт Padinami, який на міжклітинному рівні сприяє виробленню колагену. Препарат за своїми властивостями унікальний, і його застосовують як внутрішньо, так і зовнішньо. Якщо прийняти кілька біо крапель концентрату рожевої води внутрішньо разом з їжею то вона буде благотворно впливати на весь ваш організм, тим самим, відновлюючи кожну з ваших клітинокорганізму, заражаючи їх енергією і молодістю. У косметичну серію натуральної косметики «Болгарська Роза» входить: денний і нічний креми, молочко з властивостями очищення і натуральна рожева вода для вашого обличчя, а також кондиціонер і шампунь для волосся, лосьйон для тіла, натуральні крем і мило для ваших рук, гель для душа.

 

Лінія натуральної косметики «Олива».


Ще з давніх часів мало оливки називали «рідким золотом», а саме за його благотворні дії, як для зовнішньої краси, так і для вашого внутрішнього здоров'я, а також здоров'я волосся і тонусу шкіри. Оливкова олія в собі містить практично всі види маслорастворімих поліфенолів, вітамінів, і багатьох інших цінних елементів і віск. Містить в собі натуральні масла оливок особливо ефективна для сухих і чутливих типів шкіри, запобігає появі зморшок і ваше передчасне старіння. Скомбінована з бадемовим маслом, олією Жолобов, вітамінами «D», «Е», гідролізірованними протеїнами пшениці, пантенолом ця косметика за своїми властивостями унікальна і має глибокі поживні та відновні властивості. Серія «Олива» - це натуральна косметика для обличчя, тіла і волосся. В її серію входять: ультра зволожуючі креми для вашого обличчя як нічний, так і денний, так і звичайні креми для обличчя, шампуні з відновними властивостями і волосні бальзами, а також гелі для душу, лосьйони для тіла, креми для рук і мило з пом'якшуючими властивостями Оліва.

Лінія натуральної косметики «Лаванда».

За своїми властивостями лаванда відома як ароматне рослина ще з часів 12-го століття. Вона широко використовувалася в народній медицині та парфумерії. Масло лаванди надавало шкірі пружності, м'якості і гладкості. Все частіше використовувалася в традиційній косметиці і мала очищаючі, протизапальні та поживні властивості. Масло лаванди за своїми параметрами підходять до догляду за різними типами шкіри, маючи при цьому хороші лікувальні властивості. Воно покращує очищення шкіри і чудово живить її, нормалізує процес кровообігу і зволожує її, і зменшує роздратування вашої шкіри. Чудово бореться з вуграми, прищами, а також лікує опіки та інші захворювання шкіри. Сприяє швидкому затягуванню ран і допомагає швидко розсмоктуватися рубців. Болгарські лавандові масла за своїми якостями не поступаються іншим світовим зразкам. Вона характеризується ніжним і солодким ароматами і має трав'яний-фруктові заспокійливі дії. Освіжає і розслабляє, заспокоює і балансує, відновлює і стимулює ваші клітини шкіри, надаючи всю силу природи їм і вашому тілу. Вся її лінія за своїми властивостями натуральна і не містить штучних консервантів і нафтопродуктів. Серія «Лаванда» косметики - це також косметика для вашого обличчя, волосся. Вона також є косметикою для тіла і має серію антіцеллюілітних засобів. Серія натуральної косметики «Лаванда» представляє: нічний і денний креми для вашого обличчя з омолоджують Anti-Age властивостями, для вашого тіла антицелюлітний лосьйон, зволожуючі креми для рук, гелі для душу і антицелюлітна мило.

Додати коментар


Захисний код
Оновити