Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Парфум. духовний зв'язок

Елітна парфумерія - це вишукана туалетна вода і духи, а також душова одяг, коли підійде до Вас і вашому настрою, а також його світовідчуттям. Французи не даром постійно стверджують, що духи по собі невідоме білизну або наша друга додаткова шкіра, її красу людське око побачити не може, але дуже сильно відчуває.

Вибрати правильні парфуми або туалетну воду, які будуть звучати з Вами в унісон, викликати приємні емоції, почуття або спогади. Зрозуміти наскільки правильний Ви вибрали парфум дуже просто - якщо Вас тягне його вдихати більше і більше, це те що Вам потрібно! Купити духи, які будуть радувати вас постійно, зможете, читаючи наші поради.Отже, ставимо жирну крапку на тому, що на кожному життєвому етапі змінюється і сам парфум.

До цього висновку зовсім випадково прийшла я сама. Мені раніше здавалося, що поміняти старі парфуми на нові можна, тільки якщо на ринку з'являється косметика з більш яскравими і привабливими екземплярами. Але нещодавно я помітила, що коли я намагаюся повернути у своїй пам'яті щось або зі старих ситуацій конкретне, я все більше на автоматі звертаюся до їх парфюміческім асоціаціям. Вражає мене те, що у всіх спогадах вони свої. Причому в пам'яті спливали як випадкові парфуми, так і ті, що залишалися на туалетному столику якийсь період часу, також як і тривали ці «романи» парфумів місяцями, а іноді й цілими роками.

Сталість і його сила.

Я, як і всі інші, щиро заздрю жінкам, що признався в тому, що за все їх життя вони супроводжували тільки один парфум. Після тривалих бесід вимовлялися назви, в основному вони були: Lancome, Chanel, Shalimar, Poison, Guerlain, Climat, Dior, Estee Lauder та інші. У відповідь, звичайно, я завжди відповідала їм тим, що саме вони можуть носити настільки гідні твори «вічних» брендів.

Правда, якось не дуже віриться, що ці люди говорять щиро, хоча, можливо я не хочу визнавати те, що я ставлюся до інших, багато паче не постійним і вітряним особам, які перебувають у постійному шуканні. Потрібно, так само, додати що я абсолютно не безнадійний випадок: чи не які знайомі підбирають парфум в залежності від висоти каблука або довгі вибраного плаття. Все ж їх поведінка здається мені більш зрозумілим. Я не є прихильницею таких змін, але тим не менш вважаю, що разом з будь-яким етапом життя вельми логічним є зміна старого парфуму на новий.

Разом веселіше.

 

Колись я потрапила на презентацію парфуму Amour марки Kenzo в Парижі, і прямо таки, з першого вдиху, закохалася в нього. Тоді в моєму житті панував "Японський період". Чи не давно я повернулася з Токіо. І невеяний Японією парфум, ідеально вписувався в мою теорію про найкращому місці на землі. Минув деякий час, і дивлячись на вичерпали себе три баночки оранжевого кольору, я усвідомила що у своїх "Японських мріях" зайшла аж надто далеко. Потім у житті у мене почався новий період, але з тих пір, коли вирушаю в подорож по екзотичним країнам, неодмінно беру з собою цей магічний парфум.


Зустрічають по одягу.

У момент коли з'явилися яскраві і спокусливі парфуми Tom Ford і White Ratchouli я змогла зрозуміти, що трохи втомлююся від нескінченних експериментів, пов'язаних з постійними роботами в своєму гардеробі. І в той момент я вирішила собі взяти таймаут. Прекрасною можливістю перепочити буде повернення до мінімалізму. Творіння парфумерії геніальних модельних рядів назвати нудними не можна. Розкіш, богемний шик, феєрверк емоції - ось які асоціації це у мене викликає.

Як то кажуть «і в світ, і в бенкет», підкреслити красу сукні зможе парфум N18 чи дорогоцінний парфум Les Exclusifs de Chanel. Особливої чудову гармонії буде біла блузка одягнена разом з джинсами з Estee Laider і Sensuous. Пляжним варіантом буде Pucci і Vivara. А якщо надіти маленьке плаття чорного кольору, то вам підійде Annick Goutal і Ce Soir ou Jamais.

Метеозалежні.

У самому навіть суперечливому вашому стані в голову не прийде ідея обрати амбровий важкий парфум, особливо якщо на вулиці виснажлива спека. Багато хто здогадується, чому щоліта компанії з виробництва косметики не перестають радувати оновленими і наділеними версіями кремів нашого і закордонного виробництва. Останнім геніальним творінням стали: Chanel і Cristalle Eau Verte. Як бачите він є найближчим родичем цього славного парфуму, і це Cristalle, вперше який з'явився в період 1974 року. Жак Польж (творець його особливо вишуканою варіації духів Cristalle Eau Verte) - називає своє чудо дзеркальним творінням попередників. Можна покласти руку на серце, і сміливо сказати, що в ці духи закохалася і я.

Підвищений градус: добре рятують від спеки ніжні Hermes і Eau de Pamplemousee Rose, а також полегшені версії Ce Bulgari і Jasmin Noir Eau de Toilett. Зустрічати світанок найкраще з підприємством Cacharel або Amor Amor Sunrise.

Додати коментар


Захисний код
Оновити