Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Аромати духів

Наш сьогоднішній світ досить швидко змінюється, він сповнений стресів і напруг, особливо уразливими відносинами між люблячими людьми. Найчастіше після прожитих спільно кількох років свого життя або сексуальних відносин між партнерами втрачають свою насиченість, безпосередність, принадність, поступово зростає взаємна незадоволеність через що проходить чарівництва їх близькості. Заняття сексом стає рутинним, по більшій мірі справою необхідності або звичкою, яке можна відкласти на майбутнє. За твердженнями сексологів, дотики і аромати духів можуть повернути «втрачене щастя»: бути разом поза простором, поза часом у своєму світі пристрасті і ніжності.Одним із стародавніх кращих ароматів духів були ароматичні масла, здатні відкрити найнеймовірніші любовні висоти. Люди, які прославилися за рахунок своїх любовних талантів, такі як: Нефертіті, Клеопатра, Маргарита наварська, Олександр Македонський, Катерина II, Казанова, Поліна Віардо, маркіза де Помпадур, вони з умелостью застосовували аромати духів як один із засобів любовної магії.

Величезна сила впливу ароматів духів практично не піддається суворим аналізам науки, а сам діапазон впливів на людину настільки різноманітний і широкий, що часом люди не здатні пояснити, насправді, чим же їм подобається той чи інший запах. Що аромати духів можуть, та чи знаєте Ви це? Деякі аромати духів мають властивості до лікування і можуть створити диво. Деякі з сумішей ефірних масел чебрецю, сосни, розмарину і м'яти поглинають майже всі колонії мікробів в приміщенні. А їх, як відомо немало (порядку 20 тис. у звичайній квартирі, порядку 9 мільйонів в машинному салоні, скільки їх у лікарнях або міському транспорті, страшно подумати, кількість їх вираховується в десятках мільйонів).

Велика частина впливів масел і ароматів духів на людський організм дуже різноманітна. Гіркі й солодкі аромати духів впливають на робочі функції людини, додаючи силу в м'язах та інших м'язах. Деякі аромати духів сприяють зміні ритму дихання або допомагають при газообміні, змінюють температуру шкіри, впливають на людський слух, регулюють тиск крові, надають хороші фізіологічні дії на людський організм або покращують зір людини.

Також аромати духів можуть істотно поліпшити домашній мікроклімат, а саме: запах може благотворно впливати на дитину, особливі тонкі поєднання запашного речовини оздоровить його тіло і шкіру.

Практично всі рослини, як і людина, діляться на планети та знаки Зодіаку. Ефіроолійні рослини стоять під знаками Водолія і Тельця. А планетою Юпітер, відзначені розмарин, троянда, лимон, лавр, кріп, базилік. Планета Марс стоїть над рослиною м'яти. А аніс, фенхеля і шавлія стоять під Меркурієм.

Всього в царстві рослинності налічують близько двох тис. рослин, що містять в собі ефірні масла. Само ефірне масло буває: безбарвним, прозорим або злегка забарвленої рідиною, що відповідає за особливо виражений запах. Мають властивості летючості, не залишають плям на паперах, не розчиняються у воді, під впливом кисню або світла не осмоляются і не окислюються. Кількості різних неорганічних і органічних речовин, які входять до складу ефірної олії коливаються від 120 до 500 шт. Масло ладану містить в собі близько 300-та різних складових.

Витоки, що дали цей термін «ароматерапія», лежать у далекій давнині. Ще древні греки, римляни, єгиптяни зі своїми ароматами парфумів протягом усього життя не розлучалися. Вони полегшували поява на світ, стимулюючи пологи, підтримували дух і здоров'я тіла, зберігали молодість і красу, були незамінні і були невід'ємною частиною їхнього кохання.


Сам термін ароматерапія запропонували вперше ще в 1928 році хіміком Гаттфоссом з Франції. У більшості випадків термін «ароматерапія» тлумачать не вірно, маючи на увазі під ним метод лікування хвороб використовуючи запахи або аромати духів, які впливають на емоції людини. Справа в тому, що містяться в оліях інгредієнти, впливають на хімічний процес організму людини, що в першу чергу видно на роботі органів або системи людини.

У ароматичних масел різна швидкість всмоктування в шкіру:

- Для адсорбції масла живиці необхідно близько 20 хв.;

- Кмину і евкаліпт 20-40 хв.;

- Бергамот, лимон і аніс 40-60 хв.;

- Лаванда, герань і сосна 60-80 хв.;

- Рути, м'ята, коріандр 100-120 хв.;

Також однією цікавою деталлю є різних термін випарів масел. Для деяких він може досягти і до 100 років, а то і більше. Також вони відрізняються за їх ціною та кількості використаної сировини для отримання готової продукції. Наприклад, щоб отримати одну літру ефірного масла з троянди використовують порядку тонни пелюсток.

Найбільш, мабуть, головним правилом сучасного вживання масел в ароматерапії - зовнішнє. Пояснити це можна високою масляної концентрацією. Якщо їх вживати всередину, то можна викликати слизове подразнення шлунка або оболонки інших органів.

Потрібно знати те, що всі ароматичні масла і аромати духів кожен по-різному поводяться, впливаючи на організм людини психологічно, фармакологічно або фізіологічно. Психологічний вплив залежить від особливих реакцій людини на певний тип аромату духів. Фармакологічна вплив масел пов'язано з їх хімічним зміною при попаданні масла в людську кров, після чого і відбувається взаємодія з ферментами і гормонами. Фізіологічний вплив ароматичних масел або аромату духів збуджує або заспокоює людину.

Додати коментар


Захисний код
Оновити