Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Завивка вій

Завивка вій - це хоч і нескладна процедура, та й у продажі є велика кількість пристосувань для завивки в домашніх умовах, все-таки краще зробити її в салоні краси. Завивка вій за допомогою хімічних засобів дозволить зробити ефект тривалішим.

Під час процедури хімічної завивки вій використовуються лосьйон, хімічний склад, живильні засоби і спеціальний клей. Ця процедура додасть вашим віям неперевершений вигляд, зробить їх привабливими, і до речі, ефект після такої процедури зберігається набагато довше, ніж після використання спеціальних щипців для вій. До того ж вона навіть непорівнянна навіть з найдорожчою тушшю, та й виглядає природніше і красивіше накладних вій.

 

Хімічна завивка вій: переваги

Процедура робить ваші вії красивими, та причому ще й надовго. Це, мабуть, основна перевага цієї процедури. Хімічна завивка вій позбавить вас від щоденного використання страшних щипців для завивки вій. До того ж після завивки ваші вії будуть виглядати набагато краще, ніж раніше, тому вам не треба буде використовувати велику кількість туші, щоб зробити ваші очі більш виразними, адже завивка вій і так зробить ваші очі просто чарівними. До того ж, слід назвати ще один плюс на користь хімічної завивки вій: ви будете витрачати на ранковий макіяж набагато менше часу, ніж раніше.

Ще одна перевага, про яку не можна не сказати, це досить тривалий ефект. На результат завивки впливають кілька факторів. Перший з них - це швидкість росту нових вій, а другий - яка продукція використовувалася при хімічній завивці. Якщо ж брати середній показник, то стійкий результат буде триматися мінімум 1 місяць, а максимум - може радувати вас аж до чотирьох місяців. До того ж хімічна завивка вій зробить ваші очі більш виразними і глибокими, що вже точно буде приковувати до вас погляди чоловіків.

Хімічна завивка вій: недоліки

Насправді це - дуже небезпечний процес, тому його краще довірити досвідченому фахівцеві. Адже якщо ви будете робити завивку самі або довірите свої очі недосвідченому фахівцю, то в очі можуть потрапити хімічні речовини, що може призвести не тільки до подразнення, але навіть і до сліпоти. До того ж вії можуть просто повипадати. Тому не ризикуйте і звертайтеся тільки до професіоналів.

Догляд за віями після завивки

Для того щоб завивка вій протрималася як можна довше, потрібно слідувати деяким рекомендаціям: протягом доби вії не можна мочити, смикати підкручувати. Загалом, їх краще взагалі не чіпати.

Як робиться хімічна завивка вій?

1. Насамперед змивається весь макіяж. Потім потрібно дати віям висохнути. Зазвичай на це йде не більше 10 хвилин.

2. Потім зволожені, але добре віджаті диски по одному кладуться на нижню повіку кожного ока.

3.Спеціальні щипці з уже підібраною під довжину вій насадкою кладуть зверху вій і підкручують їх, ніби вимальовуючи букву С. Потім на вії наноситься клей.

4. На наступному етапі використовуючи дерев'яний аплікатор потрібно розрівняти вії.

5. Потім за допомогою чистого аплікатора на вії наноситься спеціальний лосьйон, який потрібно потримати близько 15хв. Очі при цьому не відкривати.

6. Перевірити, вийшла чи завивка вій, дуже просто: спеціальної дерев'яною паличкою відокремлюються дві вії. Завивку можна вважати завершеною, якщо вони не загубили форму. Якщо ж вони випрямляються, то потрібно потримати ще.

7. Потім на вії наноситься закріплюючий лосьйон, який необхідно потримати на віях хвилин 12, а потім ще живильний засіб, який залишають на 5 хв.

8. На завершення за допомогою очищаючих засобів вії відокремлюють від щипців і наносять на повіки зволожуючий гель.

Як ви вже могли зрозуміти, під час процедури очі повинні бути постійно закриті, щоб в них не потрапили хімічні речовини, тому зробити завивку вій самостійно практично неможливо. Тому зверніться до досвідченого фахівця, який підбере відповідні методи для завивки і зробить все дуже акуратно. До слова, хімічна завивка вій триває близько годину, тому в цей час ви навіть зможете трохи подрімати. До того ж потім щоранку ви зможете економити купу часу, адже ваші очі і так тепер будуть виглядати доглянуто і красиво, а вам треба буде тільки лише підкреслювати цю красу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити