Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрети здорової шкіри

Значить, не можна колупати і видавлювати прищі, так як це призводить до запалення і утворення шрамів; краще використовуйте теплий компрес. Поширена думка, що сонце покращує колір обличчя, невірно. Насправді при занадто довгому перебуванні на сонці шкіра стає товщі, що призводить до закупорки пір. Крім того,тривалий вплив сонячних променів може викликати гіперпігментацію смаглявої шкіри. Якщо вугри не проходять, зверніться до дерматолога.

 

Чи є рожеві вугрі особливою формою вугрів у дорослих?

Ні, це два різних явища. Існує безліч припущень про причини, що викликають це захворювання,від генетичної схильності і до особливого виду кліща (проте досі його природа невідома). Точно відомо тільки, що воно не пов'язане із закупоркою сальних залоз. Це прогресуючий процес, спочатку періодично червоніють щоки, ніс, підборіддя і лоб, потім утворюються маленькі горбки (без білих і чорних головок, типових для вугрів),розширюються кровоносні судини і почервоніння не спадає. Це захворювання властиво людям зі світлою шкірою, рідше буває у смаглявих (особливо у темношкірих), поширене в основному серед людей у ​​віці 30-40 і особливо 50 років. Сонячне випромінювання і спека, стреси та інші стани, що викликають прилив крові,сприяють появі та розвитку цього захворювання.

Що потрібно для того, щоб запобігти виникненню рожевих вугрів?

При висипанні рожевих вугрів часто доводиться звертатися до лікаря і лікувати їх за допомогою антибіотиків. Однак отшелушивающие засоби, що містять саліцилову кислоту, можуть сприяти запобіганню захворювання,так як ускладнюють розростання мікроорганізмів. Необхідна щоденна захист від шкідливих сонячних впливів, переважніше за допомогою нежирних, блокуючих сонячне випромінювання засобів широкого спектра, що не містять хімічного сонцезахисного екрану. Використовуйте нежирні косметичні засоби,уникайте вживання спиртних і гарячих напоїв, а також гострої їжі. Завжди непогано порадитися зі своїм лікарем, щоб з'ясувати, що для Вас краще.

Додати коментар


Захисний код
Оновити