Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Довірте свою шкіру професіоналам

Своє обличчя і тіло для виправлення помилок, допущених природою і часом, можна довірити тільки професіоналам. Майстерність лікарів і хірургів, помножене на багаторічний досвід, сучасні технології і лікарські засоби, здатне створити чудеса.

Правда, до вибору фахівців слід ставитися більш ніж відповідально,так як у випадку невдачі (зараз косметологічних салонів і клінік із сумнівною репутацією досить багато) ви ризикуєте не тільки зовнішністю, але і здоров'ям.

 

У косметологічних клініках спектр послуг величезний: від звичайних косметичних процедур до найскладніших пластичних операцій.Хірургічні відділення клінік роблять практично всі нині відомі операції: кругову пластику обличчя, пластику молочних залоз, передньої стінки живота, ліпосакцію. Новітнім методом проводиться ліпосакція - за допомогою ультразвуку, який руйнує і відсмоктує жирові клітини, не травмуючи судини і нервові закінчення.Перед операцією пацієнти проходять ретельну підготовку, під постійним контролем фахівців і психологів проводиться післяопераційна реабілітація.

У сучасних косметологічних кабінетах, обладнаних сучасною технікою, вам запропонують і професійний масаж, і всі види апаратної косметології, і пілінг, і багато іншого.Лікарі допоможуть впоратися з різними проблемами волосся, нігтів, шкіри, не тільки виправляючи видимі недоліки, а й усуваючи їх причину.

Від зморшок в клініках допоможуть позбутися за допомогою новітніх препаратів: Ботокс (токсин ботулізму) і Рестілайн, що містить гіалуронова-нову кислоту. При їх застосуванні хороший ефект досягається практично відразу,але щоб досягти довгострокового результату, процедуру доведеться повторити кілька разів. Ці методики в даний час популярні серед жінок, але слід пам'ятати, що застосовувати їх можуть тільки висококваліфіковані лікарі, які пройшли спеціальну підготовку.

Зайва вага засмучує нас не менш зморшок. Виснажлива боротьба з ним буквально отруює життя. Ефективно вирішити цю проблему допомагає новий французький препарат Хофітол, який отримують з листя артишоку. Ще в Давньому Римі використовували настільки улюблений сьогодні французами овочевий делікатес для нормалізації жирового обміну.Спочатку Хофітол розроблений для лікування таких важких захворювань, як гепатит, хронічна ниркова недостатність і холецистит, але через своїх унікальних властивостей знайшов застосування і в косметології. Препарат настільки добре переноситься, що його призначають навіть вагітним жінкам. Застосовуючи цей препарат,косметологи отримали прекрасні результати в лікуванні ожиріння. Другий (а може бути, і третій) підборіддя, галіфе, зайво видатний животик, розпливлася талію обколюють ін'єкціями хофитол. У результаті - зменшення обсягу проблемних зон, істотне поліпшення самопочуття і зменшення вмісту холестерину в крові. Крім того,Хофітол має виражені антиоксидантні властивості, тому шкіра на проблемних дільницях не обвисає некрасивими складками, а, навпаки, підтягується.

Зараз до лікування зайвої ваги підходять комплексно, проводячи поряд з ін'єкціями хофитол різні закріплюють результат процедури і призначаючи дієти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити