Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрети макіяжу. Як правильно нанести макіяж

Макіяж може бути денним і вечірнім, природним і авангардним, але в будь-якому випадку послідовність нанесення макіяжу завжди одна й та ж.

Підготовка особи

Перед нанесенням макіяжу необхідно очистити, умити обличчя. Вмиватися бажано з мочалкою, або щіточкою і милом, або спеціальним гелем для вмивання.Вмиватися з мочалкою необхідно при будь-якій шкірі, навіть якщо Ви не переносите воду і вмиваєтеся косметичним молочком або вершками.

Тільки умивання з мочалкою допомагає шкірі звільнитися від відмерлих клітин. При сухій шкірі цю процедуру досить проробляти один раз на тиждень, при жирній - 2 рази на тиждень.Після вмивання на суху шкіру необхідно відразу ж нанести зволожуючий крем.

 

Коригувальний крем

Склад крему-коректора допомагає приховати розширені капіляри і пігментні плями на обличчі. Цей крем вирівнює колір шкіри перед нанесенням тонального крему.

Обов'язково ретельно розтушовуйте крем вологою губкою-спонжем.

Тональний кремТональний крем - це основа макіяжу. Крем потрібно вибирати точно під колір обличчя або трохи світліше. Тональний крем відтіняє, оживляє природний колір обличчя, допомагає утримувати вологу і запобігає появі жирного блиску. Наносите крем на обличчя, шию, повіки, губи. Необхідно ретельно розтушувати крем у лінії росту волосся вологою губкою-спонжем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити