Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Поради візажиста

Опуклі очі можна зробити менш помітними, якщо темні тіні нанести на все віко, а світлі - під бровою.

Глибоко посаджені очі краще фарбувати світлими тінями на столітті і темними під бровою

Розкосі очі краще фарбувати темними тінями по складці століття, не заходячи за опущений ділянку і добре оттенив при цьому брову.

 

Круглі очі злегка подовжуються,якщо темні тіні накласти в найдальшому кутку складки століття і розтушувати в бік зовнішнього краю ока.

Якщо очі близько посаджені, темні тіні повинні бути розтушовані на зовнішній стороні століття, а світлі - у внутрішніх куточків. І навпаки, широко розставлені очі потрібно відтінити на внутрішніх сторонах століття, строго по лінії від брови до ока.Вертикальний макіяж робить очі виразнішими.

Надто повні губи можна зробити тонше, вживаючи помаду натуральних матових тонів. Для шелушащихся губ використовуйте помаду світлих тонів, щоб зробити менш помітною суху шкіру.

Для того, щоб не помилитися, вибираючи помаду, краще пробувати її на губах.Колір помади може істотно змінитися при накладенні на природний колір Ваших губ. Пробуючи помаду, можна нанести її на тильну сторону руки і потім на губи за допомогою пальців. Вибираючи помаду, пам'ятайте, що від природи жовтуваті зуби набудуть більш жовтий відтінок, якщо губи будуть пофарбовані в корич невий або цегляний колір.Помаранчеві тони помади зроблять зуби оптично білішими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити