Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Найбільш корисні поради

Найкращим і найбільш корисним способом очищення шкіри і всього організму є лазня. Зараз найбільш популярні два види лазні: російська і фінська. Вони відрізняються один від одного тим, що в російській лазні пар - дуже вологий, а у фінській - щодо сухої. У парному відділенні російської лазні температура повітря становить 40-60 ° С, а вологість - 90%.Температура тіла в парилці підвищується до 38-39 ° С, починається бурхливий потовиділення, розширюються шкірні капіляри, в організмі активізується обмін речовин. Постійним атрибутом російської лазні є віник. Похльоскування їм масажує тіло, покращує кровопостачання м'язів і шкіри.

У парному відділенні фінської сауни температура досягає 80 ° С і більше,а вологість складає всього лише 10-15%. Сухе гаряче повітря дозволяє поту випаровуватися, і тому сауна, незважаючи на високу температуру в ній, переноситься людиною легше, ніж російська лазня.

 

Корисно загартовуватися. Зніжений теплом організм часто хворіє. Існує цілий ряд методик загартовування.

Загартовуватися треба поступово,і краще починати це робити влітку, використовуючи можливість купання в річках, озерах, морях, ходіння по землі босоніж, прийому повітряних ванн. Загартовування можна проводити і в будь-який сезон, впливаючи на окремі частини тіла. Для цього добре обмивати ноги і полоскати горло холодною водою.Після купання або обливання тіла холодною водою шкіру радять розтирати НЕ рушником, а руками. Людські руки, як відомо, володіють особливими властивостями, які широко використовують екстрасенси. Гартують процедури важливо проводити при хорошому психологічному настрої, з вірою в їх користь.

Не допускати нервових перевантажень.Треба намагатися уникати надмірних нервово-психічних стресів і негативних емоцій. Вони руйнують здоров'я. Вчені вважають, що будь-яка людина в повсякденному житті нерідко проходить три фази стресу: спочатку під впливом якого-небудь сильного подразника зовнішнього середовища він приходить в стан неспокою і тривоги,потім настає реакція його опору і, якщо подразник жевріє, виникає виснаження сил. Самовихованням, філософським ставленням до життя можна не дозволяти викликати в собі всю цю ланцюг реакцій. Якщо ж перша фаза реакцій - тривога - вже виникла, треба постаратися перейти до дії, до опору,так як тривалий стан тривоги псує здоров'я. Оптимізм, гумор, позиція добра і милосердя є хорошими помічниками в стресових ситуаціях.

Не мати шкідливих звичок. Не можна курити, пити багато спиртних напоїв і вживати наркотики. До згубних звичок людини призводить бажання зняти стресовий стан, розслабитися, поринути в ілюзорний світ. Дійсно, тютюн, спиртне і наркотики тимчасово знімають стресову напругу.Проте вживання таких шкідливих речовин поступово входить в звичку, і людина перетворюється на інваліда.

Додати коментар


Захисний код
Оновити